Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Apropo, medicu lu peste, poti sa il diagnostichezi drept alcoolic doar atunci cand ficatul lui functioneaza pe baza de alcool, daca nu isi ia ratia zilnica intra in tremuraturi. Pana atunci, este doar un om normal, care bea ca sa se simta bine si sa se relaxeze, asa cum fac miliarde de barbati si femei pe planeta asta, ca doar Dzeul tau borat a inventat stresul, iar omul face orice ca sa scape de stresul organizat de dzeu. Nu da tu diagnostice daca nu stii despre ce vorbesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Maeve. a spus:

De noua beri. Pricepi greu diferenta intre 4 si 9?

Elena a zis in primele postari de 4 beri, iar voi ati sarit sa il etichetati drept alcoolic, medici impostori ce sunteti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, observant a spus:

Elena a zis in primele postari de 4 beri, iar voi ati sarit sa il etichetati drept alcoolic, medici impostori ce sunteti.

A zis noua beri dupa. Adica a baut patru beri si dupa si-a marit doza. Nu suntem impostori. Suntem realisti. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, observant a spus:

Apropo, medicu lu peste, poti sa il diagnostichezi drept alcoolic doar atunci cand ficatul lui functioneaza pe baza de alcool, daca nu isi ia ratia zilnica intra in tremuraturi. Pana atunci, este doar un om normal, care bea ca sa se simta bine si sa se relaxeze, asa cum fac miliarde de barbati si femei pe planeta asta, ca doar Dzeul tau borat a inventat stresul, iar omul face orice ca sa scape de stresul organizat de dzeu. Nu da tu diagnostice daca nu stii despre ce vorbesti.

Nu dau diagnistice ci spun ca atunci cand bei mult te incadrezi in putoare de bautura pe care nicio femeie nu e obligata sa il suporte. Ai inteles acum, extremistu lu peste? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io beau patru beri fără probleme! După asta, după cum e cazul și atmosfera, fie mă lansez în disertații filosofice cu privire la sensul vieții, fie dansez sau cânt. :laugh:

 

Însă e vorba totuși de o diferență de grad. Dacă ăla la vârsta lui bea nouă beri (după asta se pișe to much!), dacă după asta mai face și scandal și dacă-i mai și put picioarele, categoric e nașpa! 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Vriies a spus:

Io beau patru beri fără probleme! După asta, după cum e cazul și atmosfera, fie mă lansez în disertații filosofice cu privire la sensul vieții, fie dansez sau cânt. :laugh:

 

Însă e vorba totuși de o diferență de grad. Dacă ăla la vârsta lui bea nouă beri (după asta se pișe to much!), dacă după asta mai face și scandal și dacă-i mai și put picioarele, categoric e nașpa! 

Pai normal ca face scandal ca nu vrea aia sa faca sex cu el cand pute tot timpul. Chiar e nerusinata. Cum isi permite sa nu il accepte asa cum e? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Maeve. said:

Pai normal ca face scandal ca nu vrea aia sa faca sex cu el cand pute tot timpul. Chiar e nerusinata. Cum isi permite sa nu il accepte asa cum e? 

io n-am înțeles prea bine dacă-l iubește sau nu și cum de s-a ajuns în situația asta. Ceva e putred în Danemarca...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Vriies a spus:

io n-am înțeles prea bine dacă-l iubește sau nu și cum de s-a ajuns în situația asta. Ceva e putred în Danemarca...

Mielena m-a dezamagit total cu ultima ei postare. Am crezut ca poate o indreptam.  Ma rog, sa stea cu betivi pana la sf vecii vecilor amin. Ca eu m-am plictisit sa imi tocesc degetele de pomana. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×