Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ne bucuram ca exista persoane ca u,care sunt dispusi sa ne ofere din ce stiu.

Dar la 25 de ani mi se va int ceva ce ma va marca?O sa fiu fericita?Imi voi indeplini scopurile?

Ce mai inseamna capra de doua ori in data nasterii?

Eu mereu ma tem ca nu voi avea bani,ca voi castiga putin .Pe langa dorinta de a-i ajuta pe ceilalti,imi doresc f mult sa ajung sa fiu independenta din punct de vedere financiar,si sa am destul pt tot.Oare voi avea?

 

 

Nu se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prietenul meu este nascut in data de 27.05.1986 ,la Petrosani,jud.Hunedoara,la ora 21:28.Daca ai timp si chef,te roaga mult sa ii zici cum o sa-i mearga din punct de vedere financiar,profesional,sentimental si din punct de vedere al sanatatii cum o sa-i mearga?A zis ca da o bere virtual!Multumim anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt nascut pe 30 iunie 1988, ora 12:00, la Calarasi. Ce poti spune despre viitorul meu ? :cheer:

Editat de Abc2009ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prietenul meu este nascut in data de 27.05.1986 ,la Petrosani,jud.Hunedoara,la ora 21:28.Daca ai timp si chef,te roaga mult sa ii zici cum o sa-i mearga din punct de vedere financiar,profesional,sentimental si din punct de vedere al sanatatii cum o sa-i mearga?A zis ca da o bere virtual!Multumim anticipat!

 

 

 

E o combinaţie interesantă:vărsător(tigru)berbec(dragon)bivol(capricorn) şi mistreţ(scorpion)

Mistreţ aveţi am

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai putea te rog sa ne explici ce inseamna combinatia interesanta de care ziceai?La ce te referi cand ai spus despre acele influente puternice date de mistret?

Am mai dori sa stim,cum sta cu cariera?Si daca are noroc ,la jocuri de noroc(joaca mult poker pe net),daca va castiga vreo suma mai mare?Si sunt sanse sa fiu eu aleasa lui in viitor,pt casatorie de ex?

 

 

P.S:A zis ca daca iti place pokeru,poti sa-ti faci pe full tilt cont sa te joci si iti face n transfer de bani!

 

 

Este combinaţia celor mai puternice personalităţi,din zodiac Aduce cumva cu,trei inşi mari care vor să iasă toţi odată pe o uşă Nu ştiu dacă rezultanta nu o să fie-nehotăr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×