Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu inteleg de ce mi se sterg posturile. :haha: Ceea ce voi cei care imi stergeti posturile nu intelegeti, e ca facand glume pe seama unor astfel de subiecte, vreau sa pun in evidenta ca nu sunt lucruri reale, sunt doar inventii. Dar na, poate voi paranormalilor care imi stergeti mesajele stiti mai bine ca astrogramele chiar functioneaza. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu inteleg de ce mi se sterg posturile. :haha: Ceea ce voi cei care imi stergeti posturile nu intelegeti, e ca facand glume pe seama unor astfel de subiecte, vreau sa pun in evidenta ca nu sunt lucruri reale, sunt doar inventii. Dar na, poate voi paranormalilor care imi stergeti mesajele stiti mai bine ca astrogramele chiar functioneaza. :roll:

Eu nu am sters nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc mult.Am mania curateniei,doar ca nu prea fac cu arta casa buna....mai degraba imi place sa calatoresc.Fat-Frumos e nacut in '86.Dar cum a reiesit specializarea:)?Sunt fascinata.

 

 

Si inca ceva....Copii o sa am sigur?:)Multumesc inca o data!

 

 

 

Să spui tu dacă era ceva deja g

Editat de sorin5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca deja intrec masura bunului simt,dar in ce sens sa am grija cu dietele?Eu sufar de o boala legata de bila.Si o sa fiu multumita din pct de vedere financiar?Si asta conteaza pana la urma,caci fara bani,in ziua de azi esti ca si mort.

 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×