Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Astrogramele la fel ca si diagramele destinului se realizeaza fie cu ajutorul computerelor fie le poti realiza chiar tu (nu este atat de usor).

 

Ceea ce este extrem de important o reprezinta i n t e r p r e t a r e a diagramelor. Niciun calculator din lume nu poate realiza acest lucru, doar mintea omeneasca. Pe baza unei experiente vaste si a unor inclinatii deosebite ale persoanei care realizeaza interpretarea, poti obtine informatii cu totul exceptionale.

 

Un calculator este o masinarie inventata tot de om, caruia trebuie sa-i introduci informatii in baza de date, iar el ti le afiseaza pe monitor.

Editat de oxygen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna!Sunt nascuta pe data de 20 iulie 1991,in Petrosani,jud Hunedoara,acum locuiesc in Cluj.Mi-am facut astrograma pe mai multe site-uri, dar tot degeaba,caci nu prea inteleg nimic.Sunt studenta in anul I,la Medicina.As vrea sa vad daca am luat decizia corecta,si daca o sa am succes din punct de vedere profesional.Am un iubit,de doi ani ,cu care locuiesc si pe care il iubesc f mult, dar cu care nu ma inteleg prea roz in ultima vreme.As vrea sa stiu ,daca voi ramane cu el si cum va fi viata mea din punct de vedere sentimental si familial.SI daca voi avea copii:).Va multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si cine te astepti sa-ti faca astrograma?

nu e forum de astrologi... In plus, din cate stiu eu, astrogramele costa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cine te astepti sa-ti faca astrograma?

nu e forum de astrologi... In plus, din cate stiu eu, astrogramele costa.

Pai sunt persoane care fac asta din placere,nu neaparat pt bani.

 

Buna!Sunt nascuta pe data de 20 iulie 1991,in Petrosani,jud Hunedoara,acum locuiesc in Cluj.Mi-am facut astrograma pe mai multe site-uri, dar tot degeaba,caci nu prea inteleg nimic.Sunt studenta in anul I,la Medicina.As vrea sa vad daca am luat decizia corecta,si daca o sa am succes din punct de vedere profesional.Am un iubit,de doi ani ,cu care locuiesc si pe care il iubesc f mult, dar cu care nu ma inteleg prea roz in ultima vreme.As vrea sa stiu ,daca voi ramane cu el si cum va fi viata mea din punct de vedere sentimental si familial.SI daca voi avea copii:).Va multumesc anticipat.

Nu e forum de astrologi,dar ma gandesc ca sunt pers care se pricep si ma pot ajuta si poate chiar explica cateva lucruri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sorry,am uitat ora.M-am nascut la aprox 21:00.Stiu ca mama mi-a zis ca incepea nuj ce serial,deci cam aia e ora.

 

Nu sta bine unei viitoare doamne doctor... :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sorry,am uitat ora.M-am nascut la aprox 21:00.Stiu ca mama mi-a zis ca incepea nuj ce serial,deci cam aia e ora.

 

 

Specializări:psihiatrie sau pediatrie

Timp liber-artă

Copii,cred că după 25 de ani Făt frumos ar fi bine să fie născut cam prin'87

Ai mania curăţeniei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Specializări:psihiatrie sau pediatrie

Timp liber-artă

Copii,cred că după 25 de ani Făt frumos ar fi bine să fie născut cam prin'87

Ai mania curăţeniei?

Multumesc mult.Am mania curateniei,doar ca nu prea fac cu arta casa buna....mai degraba imi place sa calatoresc.Fat-Frumos e nacut in '86.Dar cum a reiesit specializarea:)?Sunt fascinata.

 

Multumesc mult.Am mania curateniei,doar ca nu prea fac cu arta casa buna....mai degraba imi place sa calatoresc.Fat-Frumos e nacut in '86.Dar cum a reiesit specializarea:)?Sunt fascinata.

Si inca ceva....Copii o sa am sigur?:)Multumesc inca o data!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×