Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As dori sa invat si eu cum sa fac si sa interpretez o astrograma.Nu am deloc cunostiinte in acest domeniu,dar mi-ar placea sa imi procur ccarti din care sa invat.Imi puteti recomanda ceva?:)Mersi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Heyy!! Daca tot e de interpretat astrograme vreau si eu:):)....Eu sunt nascuta pe 12.05.1993 in Sibiu la ora 00.00.Daca se ofera cineva:d

Mersi,

O zi faina:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca se afla cineva pe aici, care sa interpreteze din placere o astrograma, i-as fi foarte recunoascatoare.

Orice aspect analizat este binevenit, fie el negativ sau poitiv.

 

Este vorba de urmatoarea sinastrie:

post-338304-0-94046600-1311156961_thumb.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a zapacit lumea cu toata nebunia asta cu astrele. Au inebunit toti, pe bune. Sunt convins ca din toti cei care s-au gihdat dupa magariile astea, sub 50% au avut succes. Era o gluma:

 

Gica: uimitor, vrajitoarei Argentina i s-au adeverit peste 40% din preziceri.

Ionel: pai mai bine le zicea pe invers si avea un procentaj mai bun.

 

Sunt convins ca exista adevar si ca astrogramele alea sunt bazate pe niste lucruri dovedite, dar, dumnezeule, de ce naiba sa vrei sa prezici, sa previi, sa-ti anticipezi si sa-ti calculezi viata in halul asta? Viata e frumoasa si surprinzatoare, dar, daca incerci sa o pacalesti, s-ar putea sa te trezesti cu niste suturi in fund de sa nu mai stii pe unde sa umblii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa vina si pestisorul de aur sa-mi ofere posibilitatea de a afla ceva din viitor, sa-mi dea detaliile exacte despre toti oamenii pe care ii voi intalni si tot nu ma intereseaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×