Sari la conținut
Forum Roportal
Celtic77

Am nevoie de niste sfaturi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De divortat nu voi face acest lucru ptr ca o iubesc si pe nevasta-mea . Am nevoie de sfaturi cum sa ma comport si sa nu dau de banuit, sa nu afle sotia ca am prietena LOL. Heeeeelp !!!!

 

O iubesti o laie.

Vrei sfat ? Uite aici: FUCK OFF !

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te consideri un om organizat, te poti implica fara probleme intr-o relatie extra-conjugala. Atat timp cat niciunele dintre parti nu devine neglijata si crezi ca poti intretine un astfel de mod de viata, da-i bice.

Daca vrei doar sa-ti traiesti a doua tinerete, te vei da de gol foarte usor.


Apropo, nu te apuca sa ai pretentii ca persoanele familiste de pe acest forum sa-ti incurajeze o astfel de escapada, sau dilema sentimentala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Primul care te-a sfatuit a fost Priapism, dar n-ai fost multumit. Pot presupune ca nu de sfaturi ai nevoie, ci de confirmari pentru actualele sau viitoarele tale actiuni de..."viata dubla"?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau are chef de caterinca, reactii de tot felu'... incat sa-i intoarca unul impotriva celuilalt pe cei familisti si pe cei care sustin relatiile extra-conjugale. Sau poate s-a gandit ca va da de niste idioti, iar el sa-si bata joc de ei. Sau poate... whatever.

Sau poate e adevarat, da' la ce pretentii are, mai bine sa se duca in alta parte sa ceara sfaturi.

Editat de Nestosaru
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Xanax e alb, o tableta alungita micuta, 0,25 mg seara nu afecteaza nici un libido am 80 de kg. Inca nu e amanta ci numai prietena smile.png, dar in ritmul in care se succed evenimentele....Voi in loc sa va concentrati pe intrebarea de la inceput si sa sariti cu sfaturi imi dati lectii de morala. Acuma o sa trebuiasca sa iau si Anxiar pe deasupra, 1 mg, alb mic rotund. Cred ca totusi va trebui sa postez pe un forum strain aia nu bat campii smile.png. Ma deprimati mai dragilor !!

Nestosaru nu e vorba de bani, si ea si eu sintem independenti financiar. Copil chiar acuma ma gandesc ca nu-i fac biggrin2.gif.

 

Uite aici sfat: renunta la amanta si concentreaza-te doar pe sotia ta si mai ales pe educatia fiului tau.

Cred ca nu a batut nimeni campii pe aici, mesajele tale cer astfel de reactii. Am incercat sa nu fiu ironic, dar acum vad ca o meriti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Uite aici sfat: renunta la amanta si concentreaza-te doar pe sotia ta si mai ales pe educatia fiului tau.

Usor de zis, cand ai jumatatea varstei lui. Cat la suta din viata ta ai simtit c-ai fi trait-o intr-o continua rutina?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Usor de zis, cand ai jumatatea varstei lui. Cat la suta din viata ta ai simtit c-ai fi trait-o intr-o continua rutina?

 

Pai ideea e ca trebuie sa ai grija de viata ta sa nu devina o rutina.

Din pacate sau din fericire mie nu mi se va intampla ceva similar pentru ca sunt mai mult rational decat sentimental.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×