Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu n-am fost printre aia care au zis.

Cu binisorul iau pe cineva care intra si impartaseste ceea ce-l framanta, care chiar daca nu cere ajutor direct se vede ca vrea sa fie ascultat, inteles, vrea sa vorbeasca cu cineva, nu pe unul din asta.

N-ai vazut la celalalt acum vreo saptamana, care era si al dracului de precis cu metoda lui de aer in vene ? Ce vehement era si spunea exact aceleasi prostii. Dupa vreo doua zile gata i-a pierit inspiratia, nu mai vroia sfaturi, nu mai vroia sinucidere, se rezolvase totul peste noapte in viata aia a lui tragica si posta pe forum vesel. Please... rolleyes.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa nu faca vreo brasoava

 

N-are cum, ca vezi doamne nu are la indemana substantele necesare si noi nesimtitii forumului n-am vrut sa-i zicem cum sa si le procure.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, n-ati zis sa-l luam cu binisorul?

Ce facem acum?

 

Eu am fost printre aia care au zis asta. Dar tipul cere cu agresivitate sa devenim complici la crima. Si, in afara de asta, m-am gandit o zi intreaga la un bun prieten care s-a sinucis acum multi ani, fara sa spuna nimanui ce are de gand. E cam dureros subiectul.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si inca vor sfaturi pentru metode exacte, anumite substante si scule mai frate. Ce s-a intamplat cu funia si sapunul, nu mai sunt "la moda" ?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×