Sari la conținut
Forum Roportal
Mr.Cristi

Ce vrem unii de la alţii. De ce nu am mai evoluat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E necesara o femeie, respectiv un barbat, pentru sex de placere, sex de reproducere si ca sa ai pe cine freca la cap. Idealurile marete si inalte de love&shit sunt pentru pusti si pentru oameni rupti de realitate... Si pentru femei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

...

 

Mesajul meu meu a fost sarcastic. Atat am de spus tie. Nu discut cu cretini nesimtiti.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care e acel psiholog ce contesta inteligenta emotionala?

Vezi ca am dat eu un link. Cred ca la acel psiholog se referea Fiero

.......

Cand vedem o umbra de forma frumoasa, ni se trezesc instantaneu ideile. De ce nu se intampla acelasi lucru si cand vedem orice fel de manifestare a inteligentei, oricat de mica ar fi acea manifestare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Cand vedem o umbra de forma frumoasa, ni se trezesc instantaneu ideile. De ce nu se intampla acelasi lucru si cand vedem orice fel de manifestare a inteligentei, oricat de mica ar fi acea manifestare?

 

Tu in numele cui vorbesti ? A umanitatii in general ? Bitch please...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia spune repede cum au evoluat oamenii faţă de acum 7000 de ani?

 

Daca iti dau drumul goala undeva prin padure, ai sa vezi tu ce evoluata te vei simti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Evoluata poate nu ,dar in mod sigur m-as simti bine mangaiata de aerul si sunetele padurii ,cu conditia sa fie vara,ca daca imi dai drumul pe gerul asta s-ar putea sa ,adica sigur m-ai avea pe constiinta ...Mr..smile.png Un om poate ramane gol ,dar daca are constiinta evoluata sigur se va descurca in orice situatie:)

Ia spune repede cum au evoluat oamenii faţă de acum 7000 de ani?

 

Daca iti dau drumul goala undeva prin padure, ai sa vezi tu ce evoluata te vei simti...

Editat de sturlubeata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Este ca n-ai inteles intrebarea ?

 

Fa-mi un favor si evita sa mi te mai adresezi pe acest forum.

Daca iti dau drumul goala undeva prin padure, ai sa vezi tu ce evoluata te vei simti...

 

Your point iz ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Svoluata poate nu ,dar in mod sigur m-as simti bine mangaiata de aerul si sunetele padurii ,cu conditia sa fie vara,ca daca imi dai drumul pe gerul asta s-ar putea sa ,adica sigur m-ai avea pe constiinta ...Mr..smile.png Un om poate ramane gol ,dar daca are constiinta evoluata sigur se va descurca in orice situatie:)

 

Vine un asteroid, cum te descurci ?

 

Cat despre prima parte a propozitiei tale, pleaseee... nu mai veni cu vrajeli dastea romantice, ca daia nu mai poti tu de aerul si sunetele padurii.

Editat de Abc2009ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vine asteroidul promit ca-l trimit la tine ca e meritat pe deplin si zau ca te v-a evolua cumva.Cat despre vrajeli...probabil ca nu le-ai face fata ...evolueaza...:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×