Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

POST RESTANT 2

Postări Recomandate

Nu-ti invidiez viata de bosoroaga, traita langa un sot pe care nu-l respecti si nu-l iubesti, evident, din moment ce vorbesti numai in derogatoriu despre el pe forum. Trist.

Crede-ma ca nu esti e invidiat, nici la aspect, nici la caracter, nici la suflet, nici la finante, la absolut nimic asa ca  nu te mai umfla in pene ca o gaina necalcata.

De fapt cred ca esti cam necalcata de mult, avand in vedere ca batranii nu mai fac sex de la o anumita varsta incolo. Presupun ca iti sunt atrofiate si p***a si mintea, ca altfel nu-mi explic porcariile pe care le debitezi.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Presupun ca iti sunt atrofiate si p***a si mintea, ca altfel nu-mi explic porcariile pe care le debitezi.

 

Si eu presupun la fel despre tine insa la puterea 100, ca eu nu trebuia sa mint ca iubesc pe nimeni, sa arunc false "I love you" sa auda lumea altfel e terminat viata mea, nu sint fortata la nimic ... practic doar banii ma intereseaza!!!  dar ca sa aduci asta pe un alt topic, doar sa te descarci de mizerie si gelozie deja nu gasesc sanatoasa idee.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se falfaie mie de ce presupui tu despre mine, dar se pare ca tie iti pasa din moment ce ai dat neaparat replica. :lol: Eu in locul tau ignoram ca sa arat ca nu-mi pasa. 

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

Cele salutari si urari de rezultate bune la evaluarile de clasa a vi-a, chit ca nu conteaza mare lucru...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o aiureală mai mare nu mi-a fost dat să vad. La ce contează aceste evaluări? -La nimic, deocamdată, încă nu se știe. Ce se întâmplă dacă un copil lipsește? - Nimic, au răspuns. Și atunci...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×