Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

POST RESTANT 2

Postări Recomandate

Pot fi useri noi care citesc topicuri vechi. Intrand pe forum in urma cautarii unor teme care au condus catre acele discutii vechi.

Si eu ma mai trezesc uneori cu cate 10 puncte in plus, si nu de la postari recente, tot de la vechituri de postari apar. Sunt putini care scriu, dar destui care intra si citesc ce ii intereseaza 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cata dragoste virtuala pe mine era cand aveam cui scrie la topicu asta. Evident acum mi se pare ca eram imatura. Nu ca as fi mai breaza. Ii dedic aleia tinere din trecut lasa internetul si iesi in oras cu lume reala, timpul trece repede mai fetita

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, King1 a spus:

Pot fi useri noi care citesc topicuri vechi. Intrand pe forum in urma cautarii unor teme care au condus catre acele discutii vechi.

Si eu ma mai trezesc uneori cu cate 10 puncte in plus, si nu de la postari recente, tot de la vechituri de postari apar. Sunt putini care scriu, dar destui care intra si citesc ce ii intereseaza 

Daaa... asa trebuie sa fie. Uite un om cu mintea limpede care nu are impresii nepotrivite.... multumesc, dom`le. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, King1 a spus:

Pentru putin!

Bine, te iert. Dar repet, daca ai ceva de intrebat, iti stau la dispozitie. Stii, ca sa nu mai existe impresii nepotrivite. :o:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×