Sari la conținut
Forum Roportal
aramis

14 zile - legea masacrului

Postări Recomandate

 

adica tu folosesti moarte unui copil pentru a te scapa de câini? si nu ti-e rusine pentru asta, asa, în adâncul sufletului tau de cetatean onorabil?

 

mie mi-ar fi, drept sa-ti spun.

 

Imi pare rau sa-ti zic dar sunt zeci de bucuresteni muscati zilnic de catre maidanezi. Si nu sunt obligat sa traiesc cu haitele de caini. Nu scrie nicaieri lucrul asta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

maidanezii sunt in Bucuresti de 30 ani, daca nu si mai bine. acum e vremea rascoalei? haida,deh.

 

da, pentru ca sunt din ce in ce mai multi

 

Culmea e ca stiu o persoana care a adoptat un maidanez si e de acord cu eutanasierea celor de pe strada. Ca sa vezi, nu sunt singurul nebun.

Editat de Al Micu'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Imi pare rau sa-ti zic dar sunt zeci de bucuresteni muscati zilnic de catre maidanezi. Si nu sunt obligat sa traiesc cu haitele de caini. Nu scrie nicaieri lucrul asta.

 

îmi pare rau sa-ti zic, dar sunt mii de oameni calcati de masini. vezi argumentul?

 

nu esti obligat, asa-i,

de ce ar fi atunci altii obligati sa munceasca pentru tine? tu te simti in vreun fel fel responsabil de situatie? banuiesc ca nu, ce trece de bucataria ta e treaba ....celorlalti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah, da' tu n-auzi ca-n Berceni nu prea am mai vazut caini ?? Mah, toata lumea, adica.

 

Ma bucur sa aud asta. Sper sa se faca in tot orasul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai credeam ca am aratat clar ca sunt mult mai fanatici ipocritii care urasc maidanezii si li se rupe ca a murit de fapt un copil.
O arata si individul asta de doua pagini incoace, ca el nu poate sa proceseze altceva.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah, da' tu n-auzi ca-n Berceni nu prea am mai vazut caini ?? Mah, toata lumea, adica.

 

 

pai...au aplicat legea, fara cele 14 zile, au dat cu ...orele.....

 

n-ai adoptat câinele în 2 ore, pac. si gata.

 

uite, dom'le, ce simplu e.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

îmi pare rau sa-ti zic, dar sunt mii de oameni calcati de masini. vezi argumentul?

 

comparatia nu isi are locul in acest subiect. aici vorbim despre caini si oameni.

 

am mai spus si o mai repet: cainele nu e mai presus decat omul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×