Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

multumesc pt. raspuns. M-am cam saturat sa ma apuc de seriale ca mai apoi sa le las balta.

M-am apucat de shooter, da' parca prea trage mata de coada, de barba etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

the young pope - amuzant. vazut juma de sezon si merita. 

aaa, si are o muzica super faina. bine, si pe jude law.

Editat de -olivia-
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma refeream la poveste. nu la efecte speciale sau ca avem sau vom avea in curand androizi. asta ma lasa rece.

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cui de aici nu i place westworld, si de ce?

Mie

mie. pentru ca nu-i nimic original in el. si atat de previzibil ...

Cand vad ca sunt oameni care spun ca Ww e mai bun decat GOT, mi se sucesc ochii in cap.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie

 

Cand vad ca sunt oameni care spun ca Ww e mai bun decat GOT, mi se sucesc ochii in cap.

 hahaha! ce vrei, sunt unii care nu stiu ce sa vada sau sa caute intr-un film. mai ales daca n-au pus mana pe o carte in viata lor si nu stiu povesti. ca pana la urma daca n-ai poveste n-ai film.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie GOT îmi pare boring. Lalait, lungit, diluat. Asta pt ca desi martin scrie superb totusi ecranizarea nu capturează stilul indicibil. Ca sa scoti o ecranizare buna dintr o carte buna iti trebuie geniu la fel de mare ca si al autorului. Curaj de a inova, creativitate. Ce s facut ridley Scott cu "viseaza androizii oi electrice". Desi a deviat de la plot totusi dick s fost ft multumit de blade runner.

Uite , westworld are astea. Dar daca o sa cauti doar povestea, atunci ia o telenovela, ca mai tare poveste ca acolo nu gasesti.

Eu prefer sa recitesc martin a sasea oara decât sa stric gustul cu yelenovela aia fsntasy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×