Sari la conținut
Forum Roportal
Davi_

Moderator pentru fiecare arie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum nu stiu ce intentii are proprietarul, dar eu n-as scoate bani din buzunar ca sa-l palatesc pe unul sa pazeasca 20 de oameni sa nu o ia prin papusoi.

 

Ba io-i recomand lu' ne'a RoPortal sa nu fie timid cand baga mana-n buzunar; s-o bage asa cum se baga...pan' la cot. Ca si copii cand faci, mai intai bagi s'apoi scoate, de te minunezi de reusita-ti, daramite in afaceri.

Daca nu platesti nu poti cere calitate (e o minune cum s-au descurcat oamenii astia, asa... neremunerati).

Am stiut ca se face moderare benevola si niciodata n-am reclamat nici un moderator, chiar de mi se parea ca-s tare oropsit. smile.gifGlumesc...real cred ca am fost deseori avantajat in fata altor useri.smile.gif...iar glumesc.

A fost moderare buna.good.gifUnii Iuseri e defecti. Si nu zic ca am si ciocan sa repar cateva ce se necesita, ca-s offtopic si mi-o iau.

Si io-l propun pe @gargarbird, da' la "astrologie si paranormal". Pe Aseneth la sex behavior... ca sufletele abstinentespiteful.gif...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca a mai spus cineva asta, insa vin si eu cu propunerea de a se renunta la mesajele moraliste (ori poate amuzante wanna-be?) din topicele purgatoriului. Mi se pare ca acestea compromit aparenta de impartialitate. Si fac referire strict la mesajele moraliste, nu la cele in care se explica de ce a fost suspendat userul.

 

De acord.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am fost pe ropo aproape 2 ani si nu stiu cand si cum, sau de ce a aparut treaba cu punctatul.

 

 

mie imi lasa impresia ca mai mult instiga la hartuire in haita cand e de hartuit. nu prea vad nimic bun cu acest sistem de punctat. s-a vazut de f multe ori ca se puncteaza persoana, nu postarea.

 

 

e necesar acest sistem? si daca da, de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma mie imi place ca se puncteaza. Prea putin m-ar interesa ca unii sunt punctati pentru ideile expuse, ori din cauza popularitatii pe care o au pe forum. Sistemul asta de punctare e un barometru care poate indica cum sunt polarizate parerile asupra unui subiect. Important e sa nu facem tragedii din asta, mai ales cand "barometrul" nu ne este favorabil. :P

 

Hai, e vreun user atat de "zen" incat sa nu-si verifice niciodata punctele sau sa o faca o data la o luna, atunci cand isi aduce aminte? Daca e, ala sa vina si sa propuna aici renuntarea la sistemul de punctare. :P

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Si sa nu aiba voie a modera nimic altceva. Ca in geniumania noastra traditionala facem de orice.

Cea mai 'bine' moderata arie este politica cu Burel si Lupini, un fel de si puterea si opozitia.

In rest......ohhhhhh well, au cam permis turma si gastile, ca pare moderat doar de Blues care zici ca nu face fata la solicitare.

 

Samsara este pe departe cea mai capabila moderatoare pe aria cu haleala si un motiv pt care tre sa te pricepi cat de cat la aria respectiva.

Bine, nu stiu cine ar putea modera ariile generaliste, gen amoare.

Editat de Kilkoana
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Si sa nu aiba voie a modera nimic altceva. Ca in geniumania noastra traditionala facem de orice.

Cea mai 'bine' moderata arie este politica cu Burel si Lupini, un fel de si puterea si opozitia.

In rest......ohhhhhh well, au cam permis turma si gastile, ca pare moderat doar de Blues care zici ca nu face fata la solicitare.

 

Samsara este pe departe cea mai capabila moderatoare pe aria cu haleala si un motiv pt care tre sa te pricepi cat de cat la aria respectiva.

Bine, nu stiu cine ar putea modera ariile generaliste, gen amoare.

 

 

Greseti in privinta Samsarei. E o adevarata lady si isi merita locul.

 

 

Iar Blues e singura prezenta non-stop.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ziceam ceva mai devreme.....de procesat.
Asta a zis si Killkoana, a zis ca este de departe cea mai potrivita!(adica isi merita locul acolo)

Asa ai facut si pe topicul celalalt, fara sa intelegi ce s-a scris.
Keep it up.

Editat de Mr.Pervy McPervert
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate. Cred ca e cazu sa mai las forumul si sa fac o plimbare in aer liber, decat sa-mi pierd timpul cu explicatii.

 

Doar aici ai avut dreptate. Eu am taria sa recunosc oricand gresesc, spre deosebire de tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci io asa m-am referit ca Blues este foarte solicitata din cate pare, nu stiu cum face fata. Si ca forumul ar trebui sa fie o relaxare iar ea, zic eu, ar avea nevoie de macar vreo alti doi trei.....asta in caz ca s-ar dori mentinerea supermoderatorilor. Pare singura prezenta, de fapt ea si Darianna.

Eu is pt moderator pe arii, asa cine zice ca si se pricepe si ii place si a demonstrat. Bun, deci Samsara este pe departe cea mai potrivita pt haleala. Cand oi sti sa fac asa torturi ma las de cura. Plus ca mi-a dat si reteta de pasta de zahar. Dar si doamna Olga ar merge la mancare. Dar asta este o arie mega usoara.

Nu vad cine ar dori sa se 'lupte' cu balacarile din zone gen amor.

In fine...aria politica este chiar ok moderata. Pe extremismul de dreapta a lui Burel se pliaza cel de stanga a lui Lupini. Bine ca iau rar deciziii. Este un echilibru perfect. Abia astept o noua campanie electorala. :)

 

In rest e liber si ok pt mine. Cat nu is calcata pe batatura eu ma comport mega civilizat.

O mica observatie......prea au unii statut de VIP.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×