Sari la conținut
Forum Roportal
matt_baker

Am si eu o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o rugaciune: s-ar putea modifica titlul topicului "Gargbird se intoarce" in "gargbird", cu litera mica si fara "se intoarce"?

Daca se poate, multumesc. Daca nu se poate, nu mai multumesc.

Multumesc.

Sau nu multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze, o intrebare simpla, din pura curiozitate si ca sa inteleg mai bine dinamica actuala a forumului.

Cand mi-am scris nickul in forma ____/\M/\____ (nu mi-l accepta formularul cu mai putine underlines de-alea asa ca probabil pusesem vreo 4 de fiecare parte) mi-a fost modificat (fara nici un aviz, stiam regula, sa zicem, dar tre sa recitesc regulamentele de utilizare, ca nu mai retin daca se anunta userul inainte de modificare, m-am hodorogit) - scuze pentru parantezele lungi, deci ziceam, cand mi-am scris nickul in forma aia mi-a fost modificat sub pretext ca nu avem voie sa folosim caractere de-astea, liniute si stuff.

Consider ca e inteligibil si perfect lizibil, AMA, simplu, nu? Mie-mi place si Amarena, ca e-al meu si m-a consacrat, dar era mai trendy  ala.

Este posibil sa se aplice aceeasi regula pentru nickurile imposibile precum mamungkukumpurangkuntjuny ? Eu, ca user, am dificultati in a reusi sa citesc acest nume, ma intreb daca nu cumva se include in aceeasi categorie.

Multumesc.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uhm stiu ca am vorbit cu el, dar a fost o neintelegere, nu am cerut sa fie schimbat, ci sa mi-l spuna, ca tastele pe urma le gaseam si singura, ca  sa ma loghez.

Intrebam ce-i cu nickul ala kilometric, ca eu nu il pot citi, nu i se aplica aceeasi regula ?  Era chiar o simpla curiozitate, am incercat sa i-l citesc si mi se innoada limba in gura, sa inteleg ca e ok sa ne punem nickuri gen typoeikfzvaeyiqqhfhamnb? 

 

Am intrebat  acum pt ca abia acum am avut timp de pierdut, asteptam sa se descarce ceva si de-aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-a aplicat nicio regula la tine, nu a fost vorba despre asa cveva. A fost doar o forma de ajutor, ca ea s-a transmis/inteles gresit...

E frumos "____/\M/\____", vrei sa ti-l schimb inapoi?

 

Cat despre "mamung...", asa este, se pronunta foarte greu. Noi l-am anuntat sa si-l schimbe si sper sa dea curs. Cu atat mai mult acum, cand deranjul asta te-a facut sa scrii aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amarena, acum ca mi-am schimbat nickul ca sa poti citi fara sa te doara capul, sper sa imi poti citi postarile cu drag. Iti place noul meu nick?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unknown, nu ti-a placut, dar n-ai transformat asta intr-o problema, pentru ca ai bun simt.

Cum ar fi sa ma vaiet acum ca nu pot citi nickul lui Fr0z3nasic3 si ca de asta am migrene si nu pot citi pe aici?

 

Am si eu o prietena, e romanca get-beget dar o cheama Bilhsdrugh sau ceva de genul, ca niciodata n-am putut pronunta. Sa fac valuri ca sa-si schimbe numele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Perfect :lol:

Da' mai ușor cu insinuările c-aș fi nesimțită, că-ți fac raport :lol:

Uh, mi-am pierdut antrenamentul..

(nu, bydy, mulțumesc, lasă-l pe-ăsta vechi, că nu vreau să am tratament preferențial)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nicio insinuare, e o constatare.

 

Data viitoare cand iti mai incerci sa-ti rezolvi fleacurile implicandu-ma pe mine voi lua alte masuri.

 

Acum fa raport.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×