Sari la conținut
Forum Roportal
matt_baker

Am si eu o intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este posibil sa gasesc pe Roportal un video postat de mine probabil cu ~2, 3 ani in urma?

Nu cunosc categoria, topicul sau denumirea videoclip, stiu numai ca era un experimet chirurgical in care cineva aflat sub anestezie locala era confruntat cu efectul testelor pe creierul sau facute de catre cercetator.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar mie mi se poate schimba numele afisat? Cica mai trebuie sa astept 60 de zile. Si m-am trezit cu nickul pocit si tare mi-s amarat. Daca se poate, v-as ruga. Promit sa astept 120 de zile cumintel apoi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Help!

N-am mai postat pe acest forum cam de vreo patru luni. Între timp am trecut pe World 2007.

Am început să postez pe forum de câteva zile, însă nu pot să citez pe cineva, nu pot să dau copy/paste, nu pot posta melodii etc. Ce tre să instalez sau să fac în acest sens?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Și scuză-mă că răspunsăi cu întârziere :) . Oricum, sper ca mâine să rezolv problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de la IE, pe chrome merge totul ok. Asa ca, schimba IE ala si se rezolva.

 

No problem.

Mda, văd că de pe chrome nu mai am acele probleme. Pot folosi funcția ”Citează”, pot da copy/paste (deci pot posta diverse linkuri,

 :) ) etc. Dar totuși nu înțeleg de ce de pe IE nu mai merge, în fine...
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe pagina Top 20 utilizatori activi astazi vad un tip PYSOY cu 3 postari azi, voiam sa vad unde ce a scris si am dat click pe porecla si primesc raspuns ca n-am acces la informatie ...  voiam doar sa vad unde a postat azi ca eu am pierdut timp destul azi si n-am dat de acest nume/porecla niciunde.

Am trecut si la desenatori si pe unde nu prea circul de obicei.

 

Daca e un membru secret, de ce apare ca a postat azi-ieri ... sint prea curioasa/indiscreta???  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×