Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ideea era ca, daca ai lui au bagat bani in el cat a stat la master, acum se simt indreptatiti sa ridice pretentii, chiar daca nu ii scot ochii cu asta, asteapta mai mult de la el, nu sa stea pe 15 milioane, in timp ce copiii cunostintelor sunt "privatizati".

Sa se realizeze copilul, sa-i faca mandri.

 

Esti singur la parinti?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda, nu cred ca e mare lucru de capul tau daca ai nevoie de femeia altuia. stii treaba cu resturile, nu?

 

daca erai 'baiat de baiat' gaseai o gagica a ta si stiai cum sa vb cu ea ca sa inteleaga ca nu e cazul sa va mutati impreuna.

 

Si atunci ce spui de o fosta prietena care si ea este casatorita, si care ma suna atunci cand sotul pleaca in delegatie :stars:

 

Ideea era ca, daca ai lui au bagat bani in el cat a stat la master, acum se simt indreptatiti sa ridice pretentii, chiar daca nu ii scot ochii cu asta, asteapta mai mult de la el, nu sa stea pe 15 milioane, in timp ce copiii cunostintelor sunt "privatizati".

Sa se realizeze copilul, sa-i faca mandri.

Esti singur la parinti?

 

Nu sunt singur la parinti, mai am o sora de 18 ani, care acum la varsta adolescentei, i-a cam pus pe jar pe ai mei. Poate de acolo si toata forta asta de critica si iar critica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci ce spui de o fosta prietena care si ea este casatorita, si care ma suna atunci cand sotul pleaca in delegatie :stars:

si crezi ca esti special pt treaba asta? esti un penis de imprumut. atat. grow up!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti haios. Te plangi de relatia cu parintii tai, dar reusesti sa impresionezi femei maritate :lol:

Nu ma pot plange foarte dur de ei, doar ca azi de la 9-10 pana la ora 15 in continuu am auzit doar ce salar iau altii, de ce firme au altii, de cum arata XGirl si YGirl si cat de credincioase sunt ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si crezi ca esti special pt treaba asta? esti un penis de imprumut. atat. grow up!

 

Esti femeie sau barbat, caci nu prea imi dau seama !?

Nu ma simt special, doar ca mi se pare mult mai ok, sa te combini cu o femeie casatorita decat cu una necsatorita, mai putin dezavantajele legate de imaginea mea in fata parintilor si eventual a sotului respectiveia, daca acesta va fi atat de inteligent sa descopere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care este rostul topicului? :blink:

Daca stai in afara la camin si nu ai niste pretentii exagerate ajung banii de bursa cacalau.

 

Amanambii au probleme, atat parintii cat si copilul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×