Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si bine i-a facut.

ti se pare ca i-a facut vreun bine ca ia zis ca e grasa? sau poate ca da :))

Editat de Matrix1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ti se pare ca ia facut vreun bine ca ia zis ca e grasa? sau poate ca da :))

Nu, mah, ea zice ca tipa aia bine i-a facut la iubitul ei ca l-a inselat cand ala a zis ca e grasa.

Dar, cum ziceam, bolile astea nu se vindeca nici la a 7-a reincarnare.

 

Corect e - cand nu-ti convine ceva, pleci, nu te duci sa curvarisesti... grele conceptele astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Prima mi-a spus ca el - celalalt - i-a oferit ceea ce eu nu i-am putut oferi la acea vreme, adica mai multa atentie.

 

Ai incercat sa fii mai atent cu partenera in urmatoarea relatie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S.R., din cate te citesc, nu prea te pricepi la femei. Sau poate ca ai avut tu ghinion sau pur si simplu nu stii ce sa alegi ca sa fie numai pt tine. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S.R., din cate te citesc, nu prea te pricepi la femei. Sau poate ca ai avut tu ghinion sau pur si simplu nu stii ce sa alegi ca sa fie numai pt tine. :roll:

Tu te pricepi la barbati ? Gen... la mine ? :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

barbatii pun pret pe marime mai mult decat pun femeile. de ce oare?

 

Corect.

Dar uite ca am prins discutii intre femei trecute de 26 ani despre cat de dotat e Xulescu, cat de dotat era Yulescu si cat de mica o avea Zulescu.

Si vorbeau serios.

 

Acum na, nu vreau sa zic ca toate sunt la fel ci faptul ca unele pun pret pe lucrul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum n-am gasit o explicatie care sa ma satisfaca la intrebarea de ce inseala femeile. Voi? :)

 

Vazut, placut, f***t. Ce-i asa mare scofala? Nu e greu de inteles, insa e greu de acceptat si culmea este ca multi barbati procedeaza exact la fel.

 

 

barbatii pun pret pe marime mai mult decat pun femeile. de ce oare?

 

Pentru femei penisul este un organ al placerii, pe cand pentru un barbat propriul organ reprezinta si motiv de fala si mandrie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect e - cand nu-ti convine ceva, pleci, nu te duci sa curvarisesti... grele conceptele astea.

 

La fel de corect este sa pleci si cand nu iti mai place partenerul din punct de vedere fizic. Nu e nevoie sa il jignesti.

 

 

Dar uite ca am prins discutii intre femei trecute de 26 ani despre cat de dotat e Xulescu, cat de dotat era Yulescu si cat de mica o avea Zulescu.

Si vorbeau serios.

 

La modul teoretic. La modul practic, crede-ma ca niciunei femei nu ii place sa ii fie lovit colul de una foarte mare. Ma rog, se aplica si aici vorba aia cu sacul si petecul, ca daca fata e mare, prefera si un barbat mare. Uarevar, in ce discutii ma mai bag si eu. :stars:

 

Scuze, Amicu', ti-am stricat citatul. :bag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×