Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La modul teoretic. La modul practic, crede-ma ca niciunei femei nu ii place sa ii fie lovit colul de una foarte mare. Ma rog, se aplica si aici vorba aia cu sacul si petecul, ca daca fata e mare, prefera si un barbat mare. Uarevar, in ce discutii ma mai bag si eu. :stars:

 

 

Ai perfecta dreptate!!! E prima si cea mai importanta conditie al vietii intime, potrivirea de caracter. In jurul acestui obiect se construieste casa!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La fel de corect este sa pleci si cand nu iti mai place partenerul din punct de vedere fizic. Nu e nevoie sa il jignesti.

Pe tine cand te-a enervat partenerul cu ceva banuiesc ca ii faci un compliment, nu ?

Sau daca ti-e drag de el, da' a inceput sa faca burta nu-i zici sa mai iasa la alergat, iei altul ?

Eh... vorbe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sint necesare definitii si demonstratii "de ce sau de ce nu" mai merge o relatie???

Nu in zilele noastre!!! E deajuns ca si-a gasit pe altul ... seducator pe moment :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau daca ti-e drag de el, da' a inceput sa faca burta nu-i zici sa mai iasa la alergat, iei altul ?

Eh... vorbe.

 

Ii zic sa o stapaneasca sanatos, ca imi plac barbatii cu burta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru diversitate. Ar mai fi si motivutze mai micutzele cum ar fi chestia ca vor sa se razbune (am facut-o), dar is "gargara", nimic nu e adevarat. Ca suntem perverse.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si bine i-a facut.

 

Da :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×