Sari la conținut
Forum Roportal
Didiana2012

Mai merita aceasta relatie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, o pustoaica speriata, iar tipul dac-ai face nasoale d-astea e un pusti tafnos si fitzos. Ma rog, daca s-a ajuns, la cat pitziponcism e in tara asta s-o fi contaminat si el si d-aia face asa.

 

Desi, ma gandesc io asa... dac-as face unei tipe figuri d-astea, inseamna ca ma calca rau pe nervi cu ceva, ceva neinsemnand deloc numai sunca... Intr-o relatie cu love aia e un inconvenient relativ minor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii cum e, daca o iubeste, e superba si poate putin plinuta, dar draguta si cu potential de slabire, daca nu o iubeste, e o vaca nesimtita si parca toate sunt mai "grase" pe ea in ultima vreme. Nu cred ca e asa "plina", da' a facut poza aia mare si par picioarele mai butucanoase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arati excelent (eu sunt fata, imi cer scuze pentru complimentele directe); cam acum urmeaza perioada in care o fata se maturizeaza, devine feminina si incepe sa fie curtata de fff multi tipi.

Io zic să te mai uiţi odată la poza aia, a devenit foarte feminină de mult timp :o:

 

Asta mă distrează pe mine cel mai mult la c

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E ciudat si cum pune fata problema... adica... atunci cand esti intr-o relatie care are sentimente strong in za force, aspectul fizic trece undeva in fundal, adica vezi ca partenera s-a cam ingrasat, dar nu te intereseaza prea tare,

Subscriu :good:

 

Chiar mi-am dat seama că mi-am văzut o prietenă "evoluând" între 52 şi 68 kg (dar "bouncing", nu one-way! :P ) în câţiva ani de relaţie şi nu m-au deranjat deloc schimbările de greutate. Într-adevăr, mi se părea cel mai sexy la 62 şi am comentat că era "jigărită" la 55 (însă i-am zis asta abia după ce ajunsese înapoi la 61 :P ) dar nu era o problemă serioasă. Nu i-am zis absolut nimic despre îngrăşat, dimpotrivă, avea chef să facă dragoste mult mai des şi avea şi sânii mult mai mari, worked for me! :spiteful:

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok, asta o sa incerc sa rezolv... doar ca as prefera sa ma accepte asa cum sunt, chiar daca am piciorele mai grosute. Ca probabil atunci cand voi avea un copil nu voi mai arata nici asa...

 

 

Nu te lua dupa toti capcaunii de pe forum, esti bine dar restul depinde de tine si nu e necesar sa-l pui nici pe seama copilului felul cum arati. Sanatosi sa fiti, e prima conditie. Eu n-as accepta pe el nici in vizita la copil si sa se duca cu numele lui cu tot!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Arati bine si nu te mai lua dupa invidiosii astia, din cauza monitorului wide iti spun ca ai picioare groase.

 

Scapa cat mai repede de prietenul tau si vei gasi unul mult mai bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Arati bine si nu te mai lua dupa invidiosii astia, din cauza monitorului wide iti spun ca ai picioare groase.

 

Scapa cat mai repede de prietenul tau si vei gasi unul mult mai bun.

Am hotarat sa mai pun o poza mai recenta in care sa mi se vada piciorele,daca asa arata o fata la 65 de kg....Nu sunt perfecta nici nu vreau asta...

post-385178-0-87746400-1359183763_thumb.jpg

Editat de Didiana2012
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×