Sari la conținut
Forum Roportal
Andradada

Scuipat cu sange

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

BAAIII!!!

 

du-te in ...pana mea la doctor!

nu mai freca menta intreband pe un forum tampenii!, ce crezi ca o sa se intample? o sa scoata un roportalian tomograful si o sa-ti puna diagnosticul intre 2 posturi cretine, ? te seaca, si e normal sa te sece... ce ai vrea sa ti se intample mai mult ca sa te misti din treburile alea si sa-ti faci timp?

bine ca ai timp sa postezi pe roportal! daca te mai prind pe aici fara diagnostic de la un doctor...arunc dupa tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici am picat rau pe ganduri... A trecut ceva timp si pot zice ca nu mai am probleme cu stomacul, chiar nu ma mai doare nimik, nu am fost inca la doc ca nu mi-am putut vedea capu de treburi si inca nu am plecat in Italia, posibil plec Vineri, acuma intrebarea ii ca daca nu mai am probleme cu stomacu ii posibil sa mai am vreo ceva? Desi imi c-am pierd pofta de mancare si mananc fortat... Ii din cauza tigarii sau am o problema cu stomacu?

Acum lasa tigara si bautura ca sa nu mai ai probleme pe viitor.

Cu o viata moderata analizele iti vor arata mult mai bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stie cineva ..ce insemna cand scuipi sange?o prietena de a mea a scuipat sange..si nu vrea sa mearga la doctor!!ce inseamna asta?e ceva chiar grav?nu stiu cum sa o conving sa mearga la doctor,ea nu e in tara,si nu vrea sub nici o forma sa consulte unul,spune ca o sa treaca!!! :D

Nasol... S-a rezolvat pana la urma ???

 

Eu si prietenul meu scuipam sange in fiecare dimineata...acu pe bune....de la gingie...cand ne spalam pe dinti...mai mult nu stiu,sorry!

:P

Incearca cu bicarbonat de sodiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca daca prietenul tau nu se duce urgent la spital o poate pune de-o inmormantare la care el nu e invitat desi participa :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un prieten s-a imbatat 2 zile la rand si nu a mancat mai nimic,apoi a vomitat cam jumatate de lighean de sange?cat de grav e?ce poate insemna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as dori si eu o mana de ajutor....un prieten a baut 2 zile la rand si a varsat apoi cam 1l de sange?cat de grav e?ce poate insemna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La medic si renuntarea la alcool.

 

Cauzele pot fi multe dar alcoolul a declansat reactia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un prieten s-a imbatat 2 zile la rand si nu a mancat mai nimic,apoi a vomitat cam jumatate de lighean de sange?cat de grav e?ce poate insemna?

a vomat ce avea in stomac...

faptul ca voma era insotita de sange poate indica un ulcer sever

pot fi si alte cauze..

este fumator ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un prieten s-a imbatat 2 zile la rand si nu a mancat mai nimic,apoi a vomitat cam jumatate de lighean de sange?cat de grav e?ce poate insemna?

 

doctorul ce i'a spus ? :jester:

 

hmm, n'a fost la doctor ? atunci nu numai că e grav bolnav, e şi idiot :D

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×