Sari la conținut
Forum Roportal
Andradada

Scuipat cu sange

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pina luni e mult. ( poate fi si din nas cum poate fi si din plamini sau stomac sau git)

Buei, tare-ti mai place sa exagerezi....

Ca de o fi atat de grav, ce ti-s 2 zile..in fine..zice car ca nu scuipa sange curat ci doar firicele asa ...ma rog, io nu am chef doar sa ma contrez.

Daca ar avea o leziune interna i-ar creste si temperatura, btw..si daca e ceva deja cronicizat, 2 zile sunt tot acolo.

 

va place sa exagerati.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru raspunsuri ideea e ca eu stau in bucuresti dar sunt din targoviste si ma gandeam sa ma duc luni ca sa ma duc in targoviste dar daca e sa se intample ceva tuse febra etc sau sa se agraveze sa sangereze mai rau iti dai seama ca ma duc fac 5 minute pana la universitar ideea e ca am si cam stat in frig zilele astea si am dormit putin+stres de examene fiind sesiune oboseala sau adunat toate acum iar in legatura cu tigarile daca ai vointa poti mai ales ca se scumpesc mereu.va multumesc mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e o exagerare, o singerare trebuie controlata imediat. Daca te intepi la un deget, nu mori, da nici nu lasi singele sa curga. Cu atit mai mult daca scuipi singe si inca 2 zile la rind. Habar n-am ce e. Poate trece de la sine, dar cea mai paguboasa solutie e sa astepti asta. O vizita la medic la urgenta nu te costa decit un pic de timp. Atit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e o exagerare,

ca zici tu.

Ba e..si pun pariu ca nu ai citit tot. Zice clar ca il zgarie in gat,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci...am si eu o problema care ma cam ingrijoreaza...am 18 ani si sunt fumator.Am fost foarte racit cateva zile...febra,frisoane,dureri in gat.Acum mi-a trecut.

Dar,azi dimineata cand mi-a venit sa scuip(stiti voi..acea coptura galbena care mai vine pe gat la fumatori..)am observat si cateva firisoare de sange.Am cautat nitel pe alte topicuri si m-a ingrijorat ceea ce am citit pacolo.Va rog ajutati-ma :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
du-te la medic :spiteful:

 

nu m-as duce din 2 motive...:

1.a fost doar odata..si era putin,ma gandesc ca o fi fost din cauza ca m-am fortat sa scuip..

2.nu vreau sa afle parintii...nu ca ar fi vreo problema doar ca...au niste probleme cu inima si s-ar enerva sa afle asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta voi face...nu s-a mai repetat doar ca a fost o chestie ciudata

Fumez de 6 luni..deci nu e mare chestie.Multumesc oricum..sa speram ca nu a fost nimic :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×