Sari la conținut
Forum Roportal
D3us

Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:) stati ca va spun eu...

Fetelor le place sa trezeasca dorinta in baieti, astfel isi testeaza puterile aspupra lor, ca la urma noi sa fim trimisi la plimbare. Servindu-se cateodata de baieti si de relatiile de dragoste pentru asi ascuti gherutele! Si ce imi place mie ca fetele tot timpul reproseaza ca nu le iubim atat de mult... Daca 24 ore nonstop ar auzi "te iubesc" tot nu ar fi destul. E si normal. Pentru ai capata increderea ea trebuie sa fie sigura de faptul ca o iubesti, ca urmare are nevoie foarte des sa auda aceste cuvinte! de genul "te iubesc","m-am indragostit" dar si nu numai... nu uitati si de fapte!!! ele nu dau doi bani pe genul macho, insa se topesc :) cand vad un baiat nu prea sigur pe el, care mai si roseste :) cateodata... in mare masura fetele vor dragoste adevarata, asa cum scrie in carte! Si sa nu va mirati ca au si indoileli fata de noi baietii.... de ce??.... Si pentru fete se pune problema sexualitatii... insa ea nu se numara printre prioritati. in primul rand sentimentele si tandretea. cred ca nu este o rusine sa fii tandru si atent! :twisted: :) :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine spui Vitamin! Bravo! :dee Tind sa precizez si faptul ca fetele sunt mai geloase decat baietii! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva la desert... :)

 

1. fiecare fata vrea ca un singur baiat sa-i realizeze toate dorintele! :twisted:

2. fiecare baiat vrea ca toate fetele sa-i realizeze o singura dorinta! ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vitamin...de unde stii tu toate chestiile astea despre fete, relatii, etc. am senzatia ca tot timpul ne vb. un psiholog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) nu dulcineea nu sunt psiholog... pur si simplu am avut ocazia sa cunosc mai multe fete si sa fiu implicat in mai multe relatii... :) :) :) din care am avut ce scoate. gat nu mai spun nimica.. ca iarasi voi multumi cu o critica de genul "yeee te lauzi!" :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu, vitamin, din contra. Or sa sara multi si multe sa spuna sa mai scrii. Cel putin stiu eu pe cineva care o sa o faca.

 

 

EU :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba nu, vitamin, din contra. Or sa sara multi si multe sa spuna sa mai scrii. Cel putin stiu eu pe cineva care o sa o faca.

 

 

EU :)

 

Si eu!!!!!!!!!!!! :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in cazul asta, vitamin, esti de apreciat pentru. ca ai invatat ceva relatiile anterioare. n/ai trecut ca voda prin loboda cum fac altii. vreau sa te intreb si eu ceva...dar mai tarziu, nu acum. poate pe mp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×