Sari la conținut
Forum Roportal
D3us

Ce vor fetele de la baieti si ce vor baietii de la fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vitamin,esti tanar si-o sa vezi tu ca nu toate fetele sunt la fel...nu le baga pe toate in aceasi oala. Ai o viata inainte sa verifici cum sunt fetele...nu chiar toate sunt 'topite' dupa vorbe dulci si sa nu te sperii (prea tare) :-pe cand una va sari (la propriu!) pe tine :winca:

Ai totusi MARE dreptate cand spui ca fetele sunt innebunite dupa tipi mai...timizi. Da, tine treaba asta atata timp cat esti intr-adevar timid.

Probabil ca pana acum ai intalnit numai incuiate certate cu sexul :pee Sa nu uit..mai e si faptul ca fetelor le e mai greu sa cedeze de.pe.de.v. sexual pentru ca sunt catalogate....intelegi tu.Pe cand barbatii pot sa faca ce vor fara a fii criticati(asta-i o chestie pe care eu n-o inteleg)...dar deja intram in alt subiect....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca exista intelegere intre cei doi mai conteaza daca fetele au mai multe pretentii sau chiar invers! Totul e sa-la intelegi pe cel de langa tine ca daca-i scoti ochii ca a vrut nu mai stiu ce degeaba-i spui ca"scumpa mea te iubesc si chestii" daca nu accepti si dorinta ei?!?!?!? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca intr-o relatie e nevoie de mai mult nu doar de intelegere! Sigur, e vitala si intelegerea dar la un moment dat intervine monotonia daca nu se mai intampla "nimic nou"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce vor fetele.... :roll: ...ce vor fetele?? de multe ori nici ele nu stiu ce vor....din cate am vazut eu....sry daca gresesc.. :waccao: :pee

baietii...nu prea stiu ce vor alti baieti, nu de alta, dar nu ma intereseaza de altii.

eu unu ...vreau sa gasesc fata care stie ce vrea, si sa ma inteleaga si pe mine. nu de alta.. but i am an :cat: ...sunt momente in care nici eu nu ma inteleg.

e cam asta aveam de spus...

bye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca gresiti mult deca incercati o partajare pe sexe... Oameni cu " impresii" gasiti din ambele sexe. Orgoliul este inamicul nr.1, el creeaza de fapt separatia. Orgoliul urca la femei totusi mai agresiv decit la barbati, pardon, mai observabil, o data cu emanciparea profesionala, la care se mai adauga unele complexe...de acasa poate.

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem....eu cred ca fetelor le plac baietii rai..nu stiu de ce,poate este ceva adanc infipt in subconstient.Dar nu cred ca fetelor le plac baietii timizi deoarece acestia au tendinta de a deveni plictisitori..si deci dupa o anumita perioada ajung sa te duca in monotonie...asadar fetele vor mereu ceva nou,ceva periculos,ceva neasteptat,mereu surprize...

ce vor baietii...mmmmm..vor sa gaseasca o tip acare sa arate cat de cat bine si care sa se idragosteasca de ei..sau macar sa le indeplineasca dorintele (care "este" destul de putine :roll: ).....

oricum..intr-o relatie este bine sa existe 2 caractere diferite...un caracter mai puternic si mai agitat si altul mai cuminte si mai calm, ca sa existe un echilibru..orice alta situatie duce la lupte grele pentru mentinerea relatiei..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa vedem....eu cred ca fetelor le plac baietii rai..nu stiu de ce,poate este ceva adanc infipt in subconstient.Dar nu cred ca fetelor le plac baietii timizi deoarece acestia au tendinta de a deveni plictisitori..si deci dupa o anumita perioada ajung sa te duca in monotonie...asadar fetele vor mereu ceva nou,ceva periculos,ceva neasteptat,mereu surprize...

 

Timid nu inseamna neaparat plictisitor. In plus, pe masura ce doua persoane se cunosc mai bine timiditatea dispare.

Periculos se apropie foarte mult de inconstient. Stiu ca James Bond sau altii ca el au succes nebun la sexul opus, dar de obicei asta se intampla numai in filme. Ma tem ca in realitate femeile prefera un El mai asezat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar nu cred ca fetelor le plac baietii timizi deoarece acestia au tendinta de a deveni plictisitori..si deci dupa o anumita perioada ajung sa te duca in monotonie...asadar fetele vor mereu ceva nou,ceva periculos,ceva neasteptat,mereu surprize...

 

cred ca ai dreptate aici!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

d3us..multumesc....sunt absolut sigur de ceea ce am zis....si stiu ca si domnisoarele de pe forum ,cu toate ca o neaga, au in subconstient aceasta tendinta spre interzis si altele din astea (tupeu,rautate,nepasare)...nu le acuz de nimic..dar asta e adevarul si nu vad de ce trebuie sa ne ferim de el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×