Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Sexualizarea altora

Postări Recomandate

Si uite asa mai esti tu inca un pic extremista. Eu de cate ori sa repet ca orice om are in minte si posibilitatea unei interactiuni sexuale, nu numai sociale, dar ca totul este controlat de multi factori ? Cam de cate ori trebuie sa fac asta, extremista mica ?

Nu intelegi ca nimeni normal la cap nu sare pe nimeni, nici nu se muta din bloc ca are vecine grase, dar toata lumea face evaluare si dpdv sexual pentru ca e instinctul speciei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce rusine imi este, tocmai am sexualizat un tip. :>

o frumusete de barbat a trecut pe langa mine si am gandit 'asta cu siguranta are aproape orice femeie isi doreste'. ce rau imi pare ca nu i-am facut poza, era bun de pus pe 'barbati sexi'.

 

Si uite asa mai esti tu inca un pic extremista. Eu de cate ori sa repet ca orice om are in minte si posibilitatea unei interactiuni sexuale, nu numai sociale, dar ca totul este controlat de multi factori ? Cam de cate ori trebuie sa fac asta, extremista mica ?

Nu intelegi ca nimeni normal la cap nu sare pe nimeni, nici nu se muta din bloc ca are vecine grase, dar toata lumea face evaluare si dpdv sexual pentru ca e instinctul speciei ?

daca ai stii ca tipa e pocaita, ar avea sens felul in care vede treburile astea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tipa nu e pocaita. Dar daca aceasta compartimentalizare te ajuta, nu ma supar. Nu ar fi o jignire. :)

 

In plus, Alex a mai intrebat-o pe tipa odata (acum ca imi amintesc), daca era pocaita, si tipa i-a raspuns ca nu. :)

Editat de Rory*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da' nu am facut o afirmatie, a fost foarte clar 'daca'-ul meu. cand spui cuiva ca e imbecil e o jignire. nu ca e pocait.

 

sa revenim la sex

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si uite asa mai esti tu inca un pic extremista. Eu de cate ori sa repet ca orice om are in minte si posibilitatea unei interactiuni sexuale, nu numai sociale, dar ca totul este controlat de multi factori ? Cam de cate ori trebuie sa fac asta, extremista mica ?

Nu intelegi ca nimeni normal la cap nu sare pe nimeni, nici nu se muta din bloc ca are vecine grase, dar toata lumea face evaluare si dpdv sexual pentru ca e instinctul speciei ?

 

Ma scuzi, nu spuneai ceva mai sus ca daca o femeie te abordeaza pentru lucruri simple, de genul ''ai un foc'', ''alegadu-te'' pe tine in locul altuia din jur, e un inuendo sexual? Si extremismul imi revine tot mie ? :)

 

Iar dupa aceea ca daca o persoana nu te atrage (orice intentii ar avea/ nu ar avea), ai grija ca ea sa stea departe de tine? Pana unde duci lucrurile, atata am intrebat. Evident ca intrebarile erau cu tenta ludica; problema ramane insa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa revenim la sex

 

Da, intotdeauna sexualitatea altora este din cale afara de perversa si pacatoasa. Oare cum de pot face unii asa ceva? :blink: Propria sexualitate, in schimb, este fara cusur, in unele cazuri chiar inaltatoare si plina de tot ce-i la superlativ. Ce sa-i faci asa e natura fiintei umane, ipocrita...

 

Pocaita ? Misto. Am fantezii cu pocaite si cu calugarite. Am atatea sa le invat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ludic prefer ca pocaitele sa poarte ciorapei in dungi, iar calugaritele ciorapei albi. Ce spun eu exista, insa nu le duce la extrem. Ce am spus cu bricheta e perfect adevarat. Refuz avansurile graselor, asta e ideea. Nici nu ii dau vreuneia posibilitatea sa faca asta. Contextul e complex si ar trebui sa-l cunosti si tu. Tot ce spun sunt potentiale puncte de inceput. Potentiale. Dar de la posibilitate pana la sexul cu pricina mai urmeaza niste pasi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toti grasutii mana sus! imi puneam aceleasi probleme existentiale cand eram obeza, apoi am slabit si am inteles cum merg lucrurile, nu mai aveam asemenea intrebari. ochii vad, inima cere. unii au inima-n chiloti :pardon:

 

u wish! pocaita maybe

 

Scuza-ma, nu vazusem raspunsul. Ma indoiesc ca structura fizica e principala diferenta intre noi. Foarte sincer.

Nimeni nu se poate identifica exact cu o notiune, de asta e bine sa nu avem un fix cu un singur cuvant cand incercam sa ii etichetam pe altii.:)

Editat de Rory*
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ludic prefer ca pocaitele sa poarte ciorapei in dungi, iar calugaritele ciorapei albi. Ce spun eu exista, insa nu le duce la extrem. Ce am spus cu bricheta e perfect adevarat. Refuz avansurile graselor, asta e ideea. Nici nu ii dau vreuneia posibilitatea sa faca asta. Contextul e complex si ar trebui sa-l cunosti si tu. Tot ce spun sunt potentiale puncte de inceput. Potentiale. Dar de la posibilitate pana la sexul cu pricina mai urmeaza niste pasi.

u'll gonna change ur mind if u get a bj from a fatty. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×