Sari la conținut
Forum Roportal
kokos rum

Unicornului iubit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce ai pus-o tot pe ea, daca am postat-o eu pe prima pagina? O sa creada lumea ca Domnul Unicorn n-are multe credincioase cu corn, de le postam de doua ori. :lol:

 

Scuze, din neatentie :pardon: Ai toate drepturile de autor asupra femeii Unicorniene :P

 

Mai jos, o religioasa Unicorniana pregatindu-se in vederea savarsirii ritualului de ruting ;)

 

unicorn.jpg

 

Si ramasite ale unui vechi templu Unicornian, sub forma de potcoava:

 

7145572647_03c8f333de_c.jpg

 

 

Asadar Domnul Unicorn e femeie? :shifty:

 

Nu e femeie, dar ii plac femeile, astfel El si fii sai au intrat la fiicele oamenilor ;)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa mutam topicul, voim ! Sa-l mutam doar la colt, daca la coltul vesel impietam.

 

E posibil sa iau eu lucrurile prea in serios sau sa fiu beata si sa fie nevoie sa ma culc (asta e legata de vorba aia, ca am baut cola doar. So far!). E la coltul vesel, singura arie unde il vad potrivit.

Uarevar, ingioi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca daca voi considerati ca subiectul asta e de religie, aveti o logica tare sucita.

 

Posibil sa fie sucita, nu zic nu, dar spune-mi, te rog, cu ce-i mai sucita logica privitoare la Unicorn fata de cea privitoare la un barbos din ceruri care face omuleti din lut?

 

Stiu, barbosul ala are 2 miliarde de adepti, dar asta nu inseamna ca e mai real decat Unicornul...

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut initiativa ta parinte unicoarne. In spiritul unicornului si al luminii care mi-a patruns sufletul, ma ofer voluntar la dificila operatiune de colectare a sustinatorilor si in special a donatiilor.

 

Solicit o petitie conducerii roportalului care sa ajute la reintroducerea Sfantului Unicorn in drepturile religioase, precum si dreptul de a aduce in fata justitiei unicorniene profanii care se folosesc de putere pentru a manipula si a defaima numele Sfantului Unicorn. In consecinta, conform articolului 69 din scriptura sfintei coarne, propun comunitatii unicorniene sa le aducem in fata adunarii pe nemiloasele blue si dariana si sa le supunem la pedeapsa impungerii cornoase. Prin intelepciunea si bunatatea sa, Preamilostivul Unicorn considera ca 10 lovituri de corn prin intepare ar fi suficiente.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dreptul de a aduce in fata justitiei unicorniene

 

Sa se infiinteze Inchizitia Unicorniana, care cu dragoste si iubire sa-i pedepseasca pe eretici. Tortura este acceptabila si mai bine ca un eretic sa fie ars decat sa se indeparteze de la calea cea drepta cu iubire in Unicorn. (Extras din Bula Papacorniana, The Hammer of Unicorn, pag 69 + inca 2).

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×