Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sal all

plssssssssssssssssssss help meeeeeeeeeee

caut un film difuzat si de tvr1 si de protv acu 2-3-4 ani in urma.e un film social cu tenta psihologica in care un pusti, (e cunoscut ca a jucat in multe filme) pus de profesorul sa se gindesca fiecare la cite o tema de vacanta parca.El vine cu ideia de a ajuta 3 persoane si apoi le cere la fiecare aceste persoane ca la rindul lor sa ajute pe altele 3 si tot asa.

Sfirsitului filmului este tragic ,pustiul murind si la el acasa se string toti acesti oameni care au aplicat aceasta schema a lui.

Multumesc anticipat.id meu este djvio2002

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal all

plssssssssssssssssssss help meeeeeeeeeee

caut un film difuzat si de tvr1 si de protv acu 2-3-4 ani in urma.e un film social cu tenta psihologica in care un pusti, (e cunoscut ca a jucat in multe filme) pus de profesorul sa se gindesca fiecare la cite o tema de vacanta parca.El vine cu ideia de a ajuta 3 persoane si apoi le cere la fiecare aceste persoane ca la rindul lor sa ajute pe altele 3 si tot asa.

Sfirsitului filmului este tragic ,pustiul murind si la el acasa se string toti acesti oameni care au aplicat aceasta schema a lui.

Multumesc anticipat.id meu este djvio2002

 

Puteam sa bag mana in foc ca filmul se numea "Return to sender" dar de fapt se numea Pay it forward, pustiul fiind Haley Joel Osment. Mai cunoscuti erau Helen Hunt sau Kevin Spacey: http://www.imdb.com/title/tt0223897/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

caut si 2 filme romantice, le-am vazut mai demult dar am uitat cum se numesc

1. cu unu care cica a venit din viitor o "abureste" pe una.....aia crede ca e nebun, dup`aia il crede ca e venit, dup`aia psiholoaga ei ii spune ca e nebun...o gramada de intorsaturi

2. cu una care il agata pe unu`, iubire mare intre ei(mai mult el), il face sa se schimbe(look, caracter...) si la sfarsit afli ca el era defap proiectul ei de licenta.....

daca mai vre-tid detalii:P va mai scriu

 

 

pe 1 l-am gasit: Happy Accidents, vi-l si recomand:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu caut un film de-am zapacit si nu-l gasesc nicaieri :roll: the propositon 1998 daca aveti vreo sugestie unde l-as putea gasi

 

http://www.imdb.com/title/tt0120108/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceao!

Caut un anumit film si nu stiu cum se numeste!

 

L-am vazut acum vreo 5 ani si din cate imi amintesc era un barbat in rolul principal!

 

Pateste un accident sau este impuscat in cap si ramane cu ceva traume, parca chiar si niste

schije metalice in cap care ii pun viata in pericol daca este lovit la cap!

 

El era parior sau ceva de genul acesta si are de platit niste datorii!

 

Este o faza memorabila in care el sta in genunchi, legat, pe un teren de baseball

si un furtun cu jet de apa i se apropie de cap, amenintandu-i viata!

 

Parca la un moment dat se lasa de pariuri/jocuri de noroc, dar se apuca iar!

 

M-as bucura mult sa ma puteti ajuta cu niste titluri de film!

 

Mersi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceao!

Caut un anumit film si nu stiu cum se numeste!

 

L-am vazut acum vreo 5 ani si din cate imi amintesc era un barbat in rolul principal!

 

Pateste un accident sau este impuscat in cap si ramane cu ceva traume, parca chiar si niste

schije metalice in cap care ii pun viata in pericol daca este lovit la cap!

 

El era parior sau ceva de genul acesta si are de platit niste datorii!

 

Este o faza memorabila in care el sta in genunchi, legat, pe un teren de baseball

si un furtun cu jet de apa i se apropie de cap, amenintandu-i viata!

 

Parca la un moment dat se lasa de pariuri/jocuri de noroc, dar se apuca iar!

 

M-as bucura mult sa ma puteti ajuta cu niste titluri de film!

 

Mersi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa stiu si eu cum se numeste filmu l acela cu rechinul acela urias care ataca un submarin si pana la urma il face sa explodeze ( nu scapa nimeni).spunetimi si mie cum se numeste filmul. l-am vazut mai demult si am uitat cum se numeste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×