Sari la conținut
Forum Roportal
Xenoth

Libertatea de Exprimare

Evaluează acest topic

  

2 membri au votat

  1. 1. Ce este cenzura?

    • O aberaţie monstruoasă, demnă de regimurile totalitare
      2
    • O necesitate, sentimentele anumitor categorii sociale, deranjate de adevăr, trebuiesc menajate
      0


Postări Recomandate

n-am fost de fata la discutia respectiva - probabil era pe unul din topicele pe care nici nu ma gandesc sa trec sau nu eram on line - dar mie mi se pare ca ai destula libertate de exprimare din moment ce mai esti pe aici ! :o:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar mie mi se pare ca ai destula libertate de exprimare din moment ce mai esti pe aici !

Ce logică beton.

Degeaba "sunt pe-aici" dacă nu-mi este permis să-mi exprim g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu intereseaza pe nimeni de ce nu vrei tu Islam in Europa.

Postarea respectiva, era o mizerie la adresa unui grup de oameni..respectiv islamici.

Unde mai pui ca acolo nu era aria religie, iar tu, dezbateai un subiect DOAR din punct de vedere religios.

Voi aveti impresia ca daca sunteti crestini, e dreptul vostru garantat, sa scuipati pe oricine altcineva, care nu va impartaseste credinta, cica in spiritul libertatii de exprimare.

Eu am dat raport la ambele, nu ma intereseaza ce categorie de oameni nu suporti tu si nici analizele din punct de vedere religios sau etnic.

Si da, esti rasist, indoctrinat...si cu foarte mult tupeu.

 

Aaa...si sper ca se inchide si topicul asta cat mai repede, doar asa, ca nu ti-ai cumparat forum.

Vrei sa vomiti texte cu tenta rasista si sa faci analize doar pentru un grup de oameni, deranjat fiind de credinta lor?! Cum sa zic suav....marsh si fa-ti blog(ca am si eu libertate de exprimare)

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu vrei sa ai libertate de exprimare pentru tine, dar in acelasi timp negi libertatea altora, pe motive sovine.

Asta ai scos-o din imaginarul tău, amice. Departe de realitate.

 

Nu intereseaza pe nimeni de ce nu vrei tu Islam in Europa.

Cei ca tine ar merita să fie trimiși în Arabia Saudită. :)

 

ai avut noroc, eu te dadeam deja afara.

Inchizitor, cu alte cuvinte.

 

Totuși, nu sunteți chiar atât de mulți pe cât ați vrea voi să lăsați impresia.

Sunteți majoritari pe acest forum, dar nu și în realitate. :)

Editat de Xenoth

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×