Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Flirtul, cand esti angajat intr-o relatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu mai SR-ule nu-s chiar cocalar d'ala.Am o relatie fireasca (ma rog...), adica spal si vase, gatesc...ca tot barbatu' adevaratsmile.gif .Da' am mai zis atsa.

Am luat-o ca mi-a sucit capul.La inceput m-am dat zmeu si am tratat-o urat si cand m-a prins intr-o pozitie prielnica...trosc! M-am trezit in limba.wub.gif

Pharel: mai, sa stii ca n-am simtaminte de razbunare.Cand o vad ma induiosez, si mi se mai intampla si altele dar, repet...a doua zi cand nu-i langa mine, ba deschid net-u', ba ma intalnesc cu vreo cunuscuta si nu m-a abtin, sau ma trezesc ca-i invit prietenele la noi.Si uite asa am cam sarit calul.Cu ce ziceam la inceput.

 

Ce intelegeti prin asta ceilalti care va dati cu parerea ?

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai SR-ule nu-s chiar cocalar d'ala.Am o relatie fireasca (ma rog...), adica spal si vase, gatesc...ca tot barbatu' adevaratsmile.gif .Da' am mai zis atsa.

Am luat-o ca mi-a sucit capul.La inceput m-am dat zmeu si am tratat-o urat si cand m-a prins intr-o pozitie prielnica...trosc! M-am trezit in limba.wub.gif

Pharel: mai, sa stii ca n-am simtaminte de razbunare.Cand o vad ma induiosez, si mi se mai intampla si altele dar, repet...a doua zi cand nu-i langa mine, ba deschid net-u', ba ma intalnesc cu vreo cunuscuta si nu m-a abtin, sau ma trezesc ca-i invit prietenele la noi.Si uite asa am cam sarit calul.Cu ce ziceam la inceput.

Pai aduna ce mi-ai raspuns mie cu ce i-ai raspuns lui Pharell si o sa rezulte ca stai cu ea din ambitie... Nu e bine, nu e bine deloc.

Pune pauza si VEZI ce simti pentru ea si ce simte ea pentru tine.

Doi oameni pot sa stea impreuna si din ambitie... d-ai dracu ce sunt adica. Dar aia nu mai e treaba buna, nu mai e love.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Fiero:...

Nu...NUUU... nu i-as putea spune ca vreau sa flirtez.Asta in nici un caz. As deschide o discutie in ideea ca mi-am dorit asta si sa vedem cum rezolvam ce nu merge intre noi....da' nu ca o sa continui.As fi mojic tare de tot.

@Renaissance: Tu crezi ca ar fi bine sa raman discret si sa vad daca-mi trece, sau sa fiu decis si sa-i spun?Iete...acu' nu-mi arde de flirturi da' de dimineata ...

Pharel:

tu ai deschis subiectul cu infidelitatea?

A fost un tir de reprosuri si nu-mi mai amintesc.Cred ca eu...desi stiu ca vroiam sa evit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o relatie exista in mod natural drepturi si obligatii ce decurgdin ce simt doi oameni unul pentru celalalt si din convietuirea lor. Ma refer la relatiile monogame.

Nu vad relevanta in a te compara cu ceilalti barbati care fac pe sefii etc.(fraza asta ma face sa ma gandesc ca esti femeie, chiar daca te referi la tine ca fiind barbat), nu vreau sa te dezbat pe tine si cum esti, doar spun ca idealismul tau, care e o forma de extremism, daca si actionezi asa cum spui, in loc sa faca bine, face rau. Ceilalti barbati, cei evoluati cat de cat, cel putin, nu doresc sa fie sefii femeilor cu care stau, daca nu crezi asta, gandeste-te bine prin ce medii ai umblat si cu cine de ti s-a format impresia asta.

 

Nu prietene ,

NU EXISTA Obligatii si drepturi CI IMPLINIRI impreuna . Daca deja ai spus ce ai spus inainte e clar CA E BUSINESS . Nu amice , nu sunt femeie , dar nu ma caracterizeaza orgoliu de a fi fatal. Deci actionez fara a ma compromite MAI INTAI PE MINE si automat nu am cum sa compromit pe nimeni . Se autoelimina stiind cum sunt , daca nu ii place si atunci nu am ginduri de

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Fiero:...

Nu...NUUU... nu i-as putea spune ca vreau sa flirtez.Asta in nici un caz. As deschide o discutie in ideea ca mi-am dorit asta si sa vedem cum rezolvam ce nu merge intre noi....da' nu ca o sa continui.As fi mojic tare de tot.

 

N-ai fi mojic deloc, doar sincer, eu as aprecia genul asta de sinceritate la un barbat. Fara misto. Numai ca multe femei nu suporta genul asta de sinceritate, stiu asta. Si e pacat, ma gandesc ca si asta e unul dintre motivele pt. care barbatii inseala.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand ca se scrie fara cratima in contextul ala, in al doilea, ca l-a linistit o persoana pe care el n-o vedea capabila sa-l puna cu botul pe labe.

 

Am scris in graba si am si corectat inainte sa spui , dar rapiditatea ta nu a mai luat in calcul ca as putea sa fi scris in graba si sa ma corectez . E ok . Scuzele se accepta :o:

E parerea ta , eu vad altceva acolo si o sa spun parerea mea dupa ce si altii isi spun parerea .

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am scris in graba si am si corectat inainte sa spui , dar rapiditatea ta nu a mai luat in calcul ca as putea sa fi scris in graba si sa ma corectez . E ok . Scuzele se accepta :o:

E parerea ta , eu vad altceva acolo si o sa spun parerea mea dupa ce si altii isi spun parerea .

Nu e problema, esti iertat...spune-ti parerea, nu o sa stea nimeni in suspans, cred ca-s singurul care a dat curs oricum.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prietene ,

NU EXISTA Obligatii si drepturi CI IMPLINIRI impreuna . Daca deja ai spus ce ai spus inainte e clar CA E BUSINESS . Nu amice , nu sunt femeie , dar nu ma caracterizeaza orgoliu de a fi fatal. Deci actionez fara a ma compromite MAI INTAI PE MINE si automat nu am cum sa compromit pe nimeni . Se autoelimina stiind cum sunt , daca nu ii place si atunci nu am ginduri de

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×