Sari la conținut
Forum Roportal
@5 IP

Flirtul, cand esti angajat intr-o relatie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aham, da, bine :rot:

Cand esti rational(a), vorbim :)

Nu stiam ca trebuie sa fiu incruntat ca sa dea bine discutiei . Daca la tine a fi rational exclude a ride atunci aplic din nou la mine NU SUNT BARBAT :o:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot, draga.Chiar imi pare ca as compromite si ce a mai ramas curat.Cum naiba sa am o relatie "open mind", cand noi ne-am iubit cu adevarat.Mai bine renunt de tot.

Pe mine ma intriga ca am sentimente contradictorii.Seara ea e femeia visurilor mele si dimineata...parca mai e loc de una.

 

 

:soc: Daca sinceritatea compromite atunci ascunde-te de ea si flirteaza la greu! :doh: Pana la urma, ce nu stii nu te poate rani, desigur! Ca multe cupluri sunt "fericite" ascunzandu-si gunoiul sub pres, evident.

N-am spus-o cu niciun pic de rautate, sa stii! Doar cu amaraciune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca tu complici lucrurile...da' nu prin flirt, ci prin prelungirea unei relatii care s-a terminat, atunci cand s-a intamplat ceva peste care tu nici acum nu ai trecut si, zic eu, nu o sa treci niciodata.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ca trebuie sa fiu incruntat ca sa dea bine discutiei . Daca la tine a fi rational exclude a ride atunci aplic din nou la mine NU SUNT BARBAT :o:

Stiu, mai, ca nu esti. M-ai convins acu' cand ai incurcat "rational" cu "incruntat".

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok . Din punctul meu de vedere , ce am bolduit spune multe si anume . 1. te-a manipulat cu diferite tehnici femeiesti gen - amintiri , clipe frumoase impreuna , sacrificii , plinsete poate etc .

Bwahahahaahahahahahahahaha, vrajitoarele dracului, ce tehnici au dezvoltat.

Bravo, imi place cum suna tehnici femeiesti, da' vezi ca tertipurile astea sunt folosite si de barbati...desigur nu de tine, tu esti aparte.

Prostanacule, asta nu e manipulare...manipularea e o arta, tre' sa aiba impresia persoana ca face lucrurile din proprie initiativa, nu in urma reprosurilor.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

@Prostanacul: Astept sa vad acea parere despre ce ai bold-uit.

 

 

 

Ok . Din punctul meu de vedere , ce am bolduit spune multe si anume . 1. te-a manipulat cu diferite tehnici femeiesti gen - amintiri , clipe frumoase impreuna , sacrificii , plinsete poate etc . 2. prezentindu-ti trecutul frumos si

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I think we are related. :soc:

Asa sunt si eu, pot sa iubesc oricat o persoana ca tot flirtez. Nu vad nicio problema in asta. Iubitul meu ma intelege.

 

Provocatoareo...laugh.gif

Pai ce raspuns sa-ti dau eu, in contextul topicului si sa nu devin tinta ironiilor?rotflmao.gif

@Pharell:...

InPing:

A fost un tir de reprosuri si nu-mi mai amintesc.Cred ca eu...desi stiu ca vroiam sa evit.

Asta-i raspunsul de care ziceam.Il dadusem inainte sa citesc aia cu reprosurile.

@Fiero:...

Sinceritatea nu-i inca asumata.Adica nu-s sigur inca de ceea ce simt si trebuie sa fac.Mai stai un pic...nu ca fata la maritat...smile.gif

@SR....

Intentionat am scris la trecut, ca sa nu-mi ziceti ca sunt ipocrit total.Cu o mana pe biblie si cu una sub fusta.Exact asta incerc sa rezolv si eu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur . asa cum ai confundat tu rasul cu rationalul . Ne intelegem foarte bine :o:

Raspunsurile tale sunt irationale, nu rasul tau fals.

Daca intru in mintea unui pokemon batran... gasesc vid... si tre sa ies d-acolo ca nu mai am aer.

Am iesit, te las in lumea ta, altfel ma mai trezesc cu un "fan" care zice ca-i intoxic universul p-aici.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@SR....

Intentionat am scris la trecut, ca sa nu-mi ziceti ca sunt ipocrit total.Cu o mana pe biblie si cu una sub fusta.Exact asta incerc sa rezolv si eu.

Pai daca admiti ca "iubirea" voastra, sau ce-o fi fost ea s-a terminat si ca tu mai ai de copilarit... ce doresti sa ne intrebi de fapt ? Daca sa divortezi sau ce anume ? :huh:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×