Sari la conținut
Forum Roportal
soogee

Muscaturi senzuale - regresie sau mecanism defensiv?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

El isi facea griji ca se epuizeaza, printre alte fobii.

Eu cred ca multi l-au luat prea in serios. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu mai sunt fanatice dupa falus ca la 15 ani, cand totul era nou pentru ele, totul era uluitor, nemaisimtit, nemaitrait.

 

La 30-35 orizontul experientelor e mai redus, si ele, ca si barbatii, au cam trait totul in esenta, e greu sa mai vii cu ceva nou.

 

Nu se mai sperie de falus, ca la adolescenta, ci sar pe el din prima, stiu unde sa-l dibuiasca si cum sa-l elibereze de la stramtoare, pentru alta stramtoare.

 

M-a enervat una care il ridica in slavi pe un maestru tantra, asa ca m-am pus si eu pe studiat tantra.

Si merita tantra asta, fie si pentru farmecul ei romantic indicibil.

:)

Femeile dupa 30 incep sa simta adevaratul gust si e foarte rafinat .In ceea ce priveste esenta foarte multe nu au trait nimic din ea .

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile dupa 30 incep sa simta adevaratul gust si e foarte rafinat .In ceea ce priveste esenta foarte multe nu au trait nimic din ea .

Iar generalizari, femeile sub 20 de ani fac asa, alea peste 30 de ani asa, alea in jur de 40 asa etc. etc. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar generalizari, femeile sub 20 de ani fac asa, alea peste 30 de ani asa, alea in jur de 40 asa etc. etc. :)

Sunt altii care au spus asta si experienta o demonstreaza . Sexualitatea matura e la femei dupa 30 de ani .Sunt destule care nici dupa nu si-o cunosc .

Editat de Prostanacul
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexualitatea matura e la femei dupa 30 de ani .Sunt destule care nici dupa nu si-o cunosc .

 

Sexualitatea femeii depinde in foarte mare masura de partener. Daca pentru acesta sexul se reduce doar la a da din fund cateva minute, atunci femeia s-ar putea sa nu-si descopere sexualitatea niciodata.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexualitatea femeii depinde in foarte mare masura de partener. Daca pentru acesta sexul se reduce doar la a da din fund cateva minute, atunci femeia s-ar putea sa nu-si descopere sexualitatea niciodata.

Nu depinde de partener . Depinde de ea insasi . Ca nu isi gaseste partenerul potrivit din nou depinde de ea . Ca se multumeste cu vise iara e alegerea ei .

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o vorba, barbatul cat poate si femeia pân' la moarte :o:

Da.

 

Nu depinde de partener . Depinde de ea insasi . Ca nu isi gaseste partenerul potrivit din nou depinde de ea . Ca se multumeste cu vise iara e alegerea ei .

Acum ai dreptate. Fara indoiala ca te pricepi mai bine decat mine la despicat firul.

Editat de Fiero
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte speriat dar si incitat, nu mai stiu ce sa cred, si am nevoie de sfatul vostru.

 

Pune-i botnita cand faceti sex.

Tine la indemna o trusa care sa contina un spray paralizant si un pistol cu electrosocuri.

 

Apoi, relaxe and...enjoy adventure !

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×