Sari la conținut
Forum Roportal
Wynona

Cum as putea sa imi repar greselile?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

el vrea sa petreaca putin timp cu tine, tu-l refuzi si preferi facebook.io zic ca poti trage singura concluzia, daca nu esti ipocrita.

Ha ha ha.

Pai ce sa faci daca ea totusi nu e multumita cu interpretarile dumnealui vis-a-vis de viata?

Lasa fata sa caute raspunsurile ei.

 

Pai tu nu citesti? Prima oara s-au certat din cauza feisbucului, a doua oara din cauza arhivei de messenger, a treia oara probabil ca o s-o certe pentru ca are timp de roportal si nu are timp de el.

Ma intreb daca ii da voie sa poarte decolteu ...sau daca o lasa sa poarte decolteu cand nu e cu el.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

el vrea sa petreaca putin timp cu tine, tu-l refuzi si preferi facebook.io zic ca poti trage singura concluzia, daca nu esti ipocrita.

 

 

Fata s-a gandit la binele lui. Putea sa stea cu el si sa-i vorbeasca de parca ar fi postat pe feisbuc, probabil ca el ar fi tras concluzia ca ea e ori dusa, ori plictisitoare. Asa, mai bine l-a lasat un pic singur.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu ce l-ai mintit la inceputul relatiei?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fata s-a gandit la binele lui. Putea sa stea cu el si sa-i vorbeasca de parca ar fi postat pe feisbuc, probabil ca el ar fi tras concluzia ca ea e ori dusa, ori plictisitoare. Asa, mai bine l-a lasat un pic singur.

 

o fi avut intentia asta, nu te contrazic.io zic ca binele lui si binele ei sunt ca sinele de tren.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu ce l-ai mintit la inceputul relatiei?

Cu multe prostioare mici!Nu stiu ce aveam in cap de m-m purtat asa!:(

 

De fapt e vorba ca nu reuseste si e frustrat pe chestia asta. Ar simti nevoia ca unele fete sa intoarca capetele dupa el pe strada.

Poate a vrut doar sa uite...cautandu-si pe altcineva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unii barbati sunt / devin paranoici chiar daca ii minti cu prostioare . Asa ca zi-ne toata povestea. Ca eu nu prea pricep asa multe .

 

Trei ani de zile nu s-au consumat pe internet . Zic si eu

Editat de Morgana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

el vrea sa petreaca putin timp cu tine, tu-l refuzi si preferi facebook.io zic ca poti trage singura concluzia, daca nu esti ipocrita.

Nu am preferat facebook-ul.Toata ziua respectiva mi-am petrecut-o cu el...de cand am terminat cu examenul.Era vorba de ziua urmatoare sa imi fac timp 10 minute....Am exagerat...ca faceam pauze d ela invatat...nu trebuia sa ii zic nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zi-ne lucrurile frumoase din relatie atunci . Punem in balanta ce-a fost frumos si ce-a mai ramas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,in care reluam legatura cu persoane cu care mi-a zis sa rup orice legatura

 

 

Cu asta nu sunt de acord. Cine este el sa-ti spuna sa rupi legatura cu cineva? Nu e ok. Asta chiar suna a manipulare. Asta despre el. Acum, sa trecem la tine. Nu vei putea incepe sau reincepe o relatie cu el atata vreme cat vezi viata in doi in termeni de eu si el. Trebuie sa vorbiti si sa vedeti cum ati putea sa va reparati greselile, nu cum ai putea tu sa iti repari greselile, de parca tu esti femeia spovedita si el arhanghelu Feisbuchiel. Vorbiti live, cel mai bine undeva afara, ca sa nu te mai tenteze calculatorul. Probabil nu iti dai seama, dar daca il iubesti atat de tare cum spui, singura explicatie logica la comportamentul tau este ca esti dependenta de computer/internet. E posibil sa fie la fel si in cazul lui. Deci, vorbiti, si cand luati decizii despre viata voastra impreuna , luati-le impreuna, ca de aia ii zice impreuna.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unii barbati sunt / devin paranoici chiar daca ii minti cu prostioare . Asa ca zi-ne toata povestea. Ca eu nu prea pricep asa multe .

 

Trei ani de zile nu s-au consumat pe internet . Zic si eu

Asta s-a intamplat in primele luni...cand nici nu imit trecea prin cap o relatie lunga.Pai am iesit cu un fost prieten afara de vreo 2-3 ori...dupa ce ma rugase sa nu mai ies cu el,odata am facut cu un tip schimb de numere...nu mai stiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×