Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

in sfarsit am aflat care e prenumele lui Guta!

Nu stiu care e piesa lui Liviu Guta, dar ce poate fi mai rau decat zaleila e melodia asta: "haide haide hai-de, cu-curaj nevasta, haide haide hai-de-danseaza pe masa... printesa inedita etc"

Canta intr-o engleza de balta si incearca sa-l imite fara succes pe Bob Sinclair.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Canta intr-o engleza de balta si incearca sa-l imite fara succes pe Bob Sinclair.

Bob Sinclar e totusi ok! Cine il imita? Guta sau Mandinga?

Editat de Hypathia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma intriga un lucru de ani de zile. De ce e atat de greu pentru oameni sa scrie versuri mai rasarite, care sa insemne totusi ceva :blink: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai e inca unul, Nicolae Guta, cel cu un zambet de un milion de parai.

 

ah, stai, cred ca manelistul era nicolae guta.

Liviu Guta parca parca incearca sa il imite pe Sinclar, dar nu s-a putut abtine sa nu urle manelistic pe la minutul 2:17.

Oricum, imi place mai mult asta decat Zaleila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Canta intr-o engleza de balta si incearca sa-l imite fara succes pe Bob Sinclair.

 

Si tipa asta canta intr-o spaniola de balta, desi ai crede ca tragandu-se dintr-un popor in parte latin, nu ar fi greu sa prinda sonoritatile unei limbi atat de simple. Pronunta consoanele mult prea puternic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma intriga un lucru de ani de zile. De ce e atat de greu pentru oameni sa scrie versuri mai rasarite, care sa insemne totusi ceva :blink: ?

pt ca le e lene sa proceseze versurile. Mai bine sa dansezi pe "all day, all night, all day, all night" decat sa iti prajesti creierul intelegand un mesaj dincolo de melodie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate se vor scrie atunci cand va rasari si lumea.

 

Probabil. Si totusi, cata maimutareala complet goala de continut poate sa inghita publicul larg pana sa se sature?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×