Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce fel de barbati va seaca cel mai mult?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Urasc barbatii care dau in fete.Profita de forta lor fizica si de aceea ii numesc niste lasi caci ei"rezolva"problemele prin bataie.Detest mincinosii,si cei care inseala prietenele.astea nu le suport si nici nu le voi suporta vreodata! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yes:

 

Pe mine ma seaca fetele. Alea care au pocit limba romana si scriu fro si jmecheri. Oare au tupeu sa scrie asa si in lucrari, teze, proiecte?! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma seaca oamenii cu unele defecte, nu barbati sau femei. Doar oameni.

dar cei fara defecte nu te streseaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma seaca...barbatii mincinosi si parsivi...

 

 

AIA care se dau singuri si mari victime ["cu handicap" - ca au una nebuna pe cap...de care nu scapa...:good:)] dar de fapt nu sunt singuri...si fac ORICE sa obtina o alta femeie in patul lor...

 

 

Pe mine m'a mintit unul 4 ani...in toate felurile posibile...NU VA IMAGINATI cat de mult...:doh:)

 

[se pare ca nu sunt singura...mai are vreo cateva sute de femei la activ...;)) - e deja expert in asa ceva...;)) ]

 

 

 

de atunci fac alergie la minciuna... si la parsivenie...

 

 

 

Ufff...; Bine ca am scapat...:()

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine ma seaca...barbatii mincinosi si parsivi...

AIA care se dau singuri si mari victime ["cu handicap" - ca au una nebuna pe cap...de care nu scapa...:P)] dar de fapt nu sunt singuri...si fac ORICE sa obtina o alta femeie in patul lor...

Pe mine m'a mintit unul 4 ani...in toate felurile posibile...NU VA IMAGINATI cat de mult...:o:)

 

[se pare ca nu sunt singura...mai are vreo cateva sute de femei la activ...:o:) - e deja expert in asa ceva...:P) ]

 

de atunci fac alergie la minciuna... si la parsivenie...

Ufff...; Bine ca am scapat...8))

 

:o:

 

urasc barbatii narcisiti...si parsivi..egoisti si ironici peste masura..si cei pragmatici...VREAU UN BARBAT SIGUR PE EL DAR CARE SA NU SE LAUDE CU ASTA ..un barbat visator melancolic..romantic ..un barbat sensibil atunci cand este cazu..vreau sa gasesc un barbat normal..nu cer prea multe..dar vad ca nu mai exista asa ceva..sincer..sunt dezamagita..si cu toate astea..am o relatie cu un tip care are defectele enumerate mai sus..de ce stau cu el?va intrebati acuma..pt ca am ajuns sa ma obisnuiesc cu toate defectele lui din cauza comoditatii si a fricii de nou..mi-e aiurea sa incep o noua relatie cu cineva,.cu toate ca dc as intalni un barbat care sa-mi placa cu adevarat nu stiu ce as face..sincer..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi plac aia care se cred prea buni pt restu lumii,pt secolul asta, pt orice :alcoholic: .... +ipocritii si nesimtitii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×