Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce fel de barbati va seaca cel mai mult?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei glumesc :flowers:

 

In gluma spune omul adevarul.

Dar oricum acelea nu sunt glume. Sau daca e asa cum zici tu sut glume de proasta calitate.

Suntem offtopic :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce zic celelalte fete, dar pe mine ma ingrozeste modul de gandire al anumitor barbati...

... Ca noi gandeste marea majoritate, dar cei mai multi din ei n-au spus-o pe fatza. De unde vii, draga?

... Asa e, horror everywhere :flowers: mai bine ai grija sa nu faci infarct, incuie-te bine in casa, aprinde luminile si roaga-te intens, BOOO!!!!!!! :)

 

In gluma spune omul adevarul.

Dar oricum acelea nu sunt glume. Sau daca e asa cum zici tu sut glume de proasta calitate.

Suntem offtopic :doh:

Si tot ca o gluma de proasta calitate, fa-mi o favoare si da-ti demisia de pe topicul meu! :doh: Nu e prima data cand esti off... valabil si pt celelalte care o dati in diverse, in mod repetat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tot ca o gluma de proasta calitate, fa-mi o favoare si da-ti demisia de pe topicul meu! :doh: Nu e prima data cand esti off... valabil si pt celelalte care o dati in diverse, in mod repetat!

e-X-plorer mama, daca toti barbatii ar gandi asa, niciunul nu ar fi insurat, niciunul nu ar avea prietena/iubita, etc.. :flowers: :)

On: barbatii cu o gandire asa de incuiata ma "seaca"... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Ca noi gandeste marea majoritate, dar cei mai multi din ei n-au spus-o pe fatza.

 

Hahaha, cred ca incep sa dezvolt o preferinta pentru...minoritati. :flowers:

 

Si tot ca o gluma de proasta calitate, fa-mi o favoare si da-ti demisia de pe topicul meu! :) Nu e prima data cand esti off... valabil si pt celelalte care o dati in diverse, in mod repetat!

Sa-nteleg ca fetele...au inceput sa te enerveze? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

barbatii cu un IQ scazut da care se cred mari savanti, astia ma seaca :flowers: in rest pot fi si mutanti :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... Ca noi gandeste marea majoritate, dar cei mai multi din ei n-au spus-o pe fatza. De unde vii, draga?

... Asa e, horror everywhere :flowers: mai bine ai grija sa nu faci infarct, incuie-te bine in casa, aprinde luminile si roaga-te intens, BOOO!!!!!!! :)

Si tot ca o gluma de proasta calitate, fa-mi o favoare si da-ti demisia de pe topicul meu! :doh: Nu e prima data cand esti off... valabil si pt celelalte care o dati in diverse, in mod repetat!

 

Ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a scos in cale barbati adevarati. Daca as fi intalnit unul ca tine probabil ca pana acum faceam inventar la "recuzita" cu Tobosaru pe topicul lui.

Apropos de asta...postez unde vreau si cand vreau, iar daca pe moderatori ii irita posturile mele sunt liberi sa le stearga. Probabil de asta nu esti tu moderator. Daca vrei sa nu o mai dam in diverse (pe TOPICUL TAU) nu mai deschide astfel de subiecte infantile. Sau eventual pune un semn de avertizare: "interzis persoanelor peste 18 ani". Nu te mai ataca atat...parca postam ca sa ne distram.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...... valabil si pt celelalte care o dati in diverse, in mod repetat!

Cand iti faci forum sa ne anunti si pe noi....nu o sa venim, pana atunci trebuie sa suporti femeile adevarate de aici :)

 

Sa-nteleg ca fetele...au inceput sa te enerveze? :doh:

Mai degraba frustrat....e in inferioritate :flowers:

 

Probabil de asta nu esti tu moderator.

Doamne fereste,iti dai seama ce ar fi :doh:

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca sa fiu ontopic.. vad ca e-X-plorer va cam seaca..:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×