Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce fel de barbati va seaca cel mai mult?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...in afara de cei ca mine...acum serios, pls!:D Si bineinteles, tot doar pt fete!

nu-mi plac barbatii aroganti,afemeiati si cu vicii...cred ca este suficient

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma deranjeaza barbatzii care se tin ca "scaiu" dupa tine si te "sufoca ". si barbatzii plangaciosi si fara personaliate, care nu au un cuvant de spus :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu suport barbatii care:

1.inca mai depind de mama lor(genul papa lapte)

2.sant mai barfitori si invidiosi decat o femeie(daca o femeie isi permite mai multe decat el este mai rau ca o tata)

3.cei ce nu se ingrijesc

......si lista ar putea continua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Minim trei defecte ;) de ce cauti defecte pe care poate tu nu le ai ... oamenii sunt diferiti si in ceea ce priveste calitatile si defectele. revenind la topic, cred ca cele mai mare defecte ar fi betia, violenta, infedilitatea ... :cheer:

Ma bucur sa te cunosc. Vreau sa te intrebpe tine si pe toti ceilalti legat de subiect poate ma lamureste cineva si pe mine: de ce femeile atunci cand esti tandru, afectuos, ii deschizi usa la masina, ii pupi mana, samd. te iau de fraier?(cred ca subiectula asta a fost discutat de mult si de prea multe ori, eu sunt novice pe acest forum ) oare chiar asa de mult a involuat femeia de azi??? Daca te comporti cu ea, precum cu ultima femeie, atunci se indragostesc de tine(paradoxal)..
Mai exista asa barbati? Serios vorbind, esti pe cale de disparitie ... poate ar trebui sa invete barbatii din ziua de azi, care se cred "barbati de barbati" cate ceva de la tine :P ... sa nu te schimbi niciodata ... orice femeie normala, i-ar placea sa fie tratata astfel, dar din nefericire in ziua de azi primesc abuzuri ... in fine, sunt invatate sa se descurce singure, sa nu se bazeze pe nimeni ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×