Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

Ce fel de barbati va seaca cel mai mult?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ca sa fiu ontopic.. vad ca e-X-plorer va cam seaca..:doh:

 

 

 

Nu ne seaca .Ne amuza.BIne ar fi daca s-ar arunca si pe alte topicuri sa radem si acolo de el . :flowers: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bucur sa te cunosc. Vreau sa te intrebpe tine si pe toti ceilalti legat de subiect poate ma lamureste cineva si pe mine: de ce femeile atunci cand esti tandru, afectuos, ii deschizi usa la masina, ii pupi mana, samd. te iau de fraier?(cred ca subiectula asta a fost discutat de mult si de prea multe ori, eu sunt novice pe acest forum ) oare chiar asa de mult a involuat femeia de azi??? Daca te comporti cu ea, precum cu ultima femeie, atunci se indragostesc de tine(paradoxal)..

 

Cred ca n-ai avut tu noroc, pentru ca gesturile frumoase sa stii ca impresioneaza orice femeie normala si sunt apreciate cum se cuvine, mai ales ca de multe nu ne mai asteptam sa ni se deschida usa, ca sa nu fim deceptionate, mai bine sarim noi repede. Asa ca daca nimeresti persoana potrivita, atunci o lasi cu gura deschisa cu un gest atat de simplu:-) Eu oricum iti tin pumnii si te rog din tot sufletul sa nu-ti schimbi comportamentul, orice ar fi:-)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cei pe care nu pot sa-i am...

...in sfarsit un raspuns frumos! :flowers: (iar pt celelalte forumiste, revin imediat :) )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...in sfarsit un raspuns frumos! :flowers: (iar pt celelalte forumiste, revin imediat :doh: )

 

Revii cu noutati??

Faci cursuri pt barbati adevarati? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...in afara de cei ca mine...acum serios, pls!:flowers: Si bineinteles, tot doar pt fete!

Cel mai mult (sunt si alte categorii care ma seaca) mincinosii si lasii. Bine, majoritatea sunt asa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cei pe care nu pot sa-i am...

offtopic

Ups, si sunt multi? :flowers: ...sau... :doh:

Ontopic

 

Barbatii care folosesc un limbaj vulgar, cei care cred ca le stiu pe toate... :) , cei care nu invata din greseli...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Cei care pleaca la drum fara incredere...

 

2. Cei care se joaca cu sufletul unei femei fara urma de remuscare...

 

3. Cei care vor sa controleze tot, inclusiv viata partenerei....

 

Ar mai fi destule, insa ma opresc la acestea trei... :flowers: :) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cei care cred ca le stiu pe toate... :)

 

Se pare ca suntem mai multe care uram asta la ei :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a scos in cale barbati adevarati. Daca as fi intalnit unul ca tine probabil ca pana acum faceam inventar la "recuzita" cu Tobosaru pe topicul lui.

Apropos de asta...postez unde vreau si cand vreau, iar daca pe moderatori ii irita posturile mele sunt liberi sa le stearga. Probabil de asta nu esti tu moderator. Daca vrei sa nu o mai dam in diverse (pe TOPICUL TAU) nu mai deschide astfel de subiecte infantile. Sau eventual pune un semn de avertizare: "interzis persoanelor peste 18 ani". Nu te mai ataca atat...parca postam ca sa ne distram.

...probabil ca daca ramaneai cu unul din acei barbati adevarati pe care te lauzi ca i-ai cunoscut (nu e suficient!) nu-ti mai pierdeai acum vremea pe forum luandu-te la cearta cu "stifturi" ca mine :) Pai, daca am deschis subiecte infantile, de ce ai mai postat atat? :doh: Parca aveai 25 de ani... Scuze celorlalti pt "reglarea de conturi" de mai sus, acum trec:

ontopic: Parerile sunt mai impartite decat ma asteptam. Ori voi sunteti prea impartite? Bine ca macar aveti un inamic comun! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×