Sari la conținut
Forum Roportal
Denysa3232

Relatia dintre o romanca si un pakistanez

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

5 ani viza....

Sanatate sa fie

O tai de aici; prea multa obraznicie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca pakistanezul a facut o minune motivand-o sa slabeasca. Si daca i-a placut de ea cand avea 140 de kile, inseamna ca ea are si alte calitati in afara de mult doritul 90-60-90. Iti trebuie mai mult decat naivitate pentru a putea tine o cura drastica de slabire. Mai ales daca obezitatea s-a instaurat in urma stresului si/sau a depresiei.

Da m-a placut si atunci si acum, iar de motivat e adevarat...el a fost cel care m-a schimbat si in bine, toti din familie sunt incantati de schimbarea mea...dar inca nu e finalul mai am de luptat pt a ajunge din nou la o greutate normala sa nu mi se mai spune grasa sau obeza asa cum au facut altii aici

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai am raspuns , e legal are acte pt 5 ani ca si mine de altfel

Acum imi expira si in martie o sa-l reinnoiesc pt ca am contract de munca

El are propria lui afacere si nu are probleme ca dupa ce-i expira sa si le reinnoiasca

in Spania nu de 14 ani doar de 4 restul de 10 de cand a plecat a trait in alta tara europeana, nu mai zic ca si asa se fac speculatii pe marginea subiectului

 

 

Am doar 2 copii si nu ti-as dori sa treci prin boala prin care am trecut eu acum cativa ani si sa te ingrasi in halul asta, nu e o placere sa fii gras(A) tocmai de asta de ceva timp am si inceput o dieta care de atfel da si rezultate

 

 

Doamna, experientele foecaruia sunt unice; tocmai, cand am vazut ca sunt 2 copii la mijloc am intervenit. De era vreo pitipoanca care nu stie de capul ei nici ca-mi pasa. Eu nu am mai intrat pe forumul asta de vreo luna ( cu vreo exiceptii mici interventii) . Si, am demonstrat deja aici de ce nu se merita sa intri: in 10 min am catalogat absolut gratuit drept nesimtit de 2 persoane un uitilazator si chiar de catre cel care trebuie sa combata un asemenea limbaj.

Iar, d-ta imi spui mie , incalcand regulamentul ca nu stiu sa sriu...ei afla ca lucrurile nu stau deloc asa.

Insa, cand vad cu cata naivitatea dati inainte intr.o disc. Ce se vrea serioasa, ma apuca groaza.

 

Regret lipsa de luciditate a unor persoane ce se vad ele insele mature.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am doar 2 copii si nu ti-as dori sa treci prin boala prin care am trecut eu acum cativa ani si sa te ingrasi in halul asta, nu e o placere sa fii gras(A) tocmai de asta de ceva timp am si inceput o dieta care de atfel da si rezultate.

 

 

Sa-ti traiasca copilasii insa pe ei sa nu-i bagi in oala asta cu pakistanezul!!! tu sa ai viata ta cu el daca vrei insa copiii sa traiasca cum vor ei!!! ... si de ce nu ne spui si noua cum ai slabit??? reteta secreta si folosita e cea mai buna :good: si n-ar strica o reteta pakistaneza in colectia noastra de idei de mancare sau specialitati la Gastronomie.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da m-a placut si atunci si acum, iar de motivat e adevarat...el a fost cel care m-a schimbat si in bine, toti din familie sunt incantati de schimbarea mea...dar inca nu e finalul mai am de luptat pt a ajunge din nou la o greutate normala sa nu mi se mai spune grasa sau obeza asa cum au facut altii aici

Sunteti, obeza conf clasificarilor medicale?!

Da sau nu?

Eu sunt altii, apreciam sa fi dat un nume.

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti traiasca copilasii insa pe ei sa nu-i bagi in oala asta cu pakistanezul!!! tu sa ai viata ta cu el daca vrei insa copiii sa traiasca cum vor ei!!! ... si de ce nu ne spui si noua cum ai slabit??? reteta secreta si folosita e cea mai buna :good: si n-ar strica o reteta pakistaneza in colectia noastra de idei de mancare sau specialitati la Gastronomie.

Aici gresesti, nu intereseaza ce natie este...

Mie mi.au pus in gura ca urasc arabii si nici n-am pomenit azi de ei...

Cand nu mai sunt argumente ni le inchipuim.

 

Conteaza cum te face sa te simti cand esti cu el, nu ce zic unii de pe aici.

 

Poate le e ciuda ca nu i-a sarutat si pe ei un pakistanez. :roll:

Eyu sunt altii, mai usor cu aluziile.

Nu, clar nu ma intereseaza o persoana de genul ei.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar meritul tau care este ca ESTI european?

 

Niciunul

Meritul meu e ca sunt african

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auzi Buleala sunt extrem de curioasa, asa vorbeai si cu o alta fata de pe acest forum pe timpurile cand ea avea o greutate mai mare ? Asa faceai misto si de kilogramele ei si de felul cum arata, pe cand acum ca e slaba si artata super nu mai contenesti cu pupatul manusitelor si a picioruselor, si cu complimentele de zici ca cel putin e iubirea viatii tale ? Stii la cine ma refer.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti, obeza conf clasificarilor medicale?!

Da sau nu?

Eu sunt altii, apreciam sa fi dat un nume.

pai la 140 de kg esti considerat obez iar la 100 tot asa

 

Sunteti, obeza conf clasificarilor medicale?!

Da sau nu?

Eu sunt altii, apreciam sa fi dat un nume.

pai la 140 de kg esti considerat obez iar la 100 tot asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×