Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Vrei sa vezi ca nu voi pati absolut nimic? In fine, macar aici sa nu vorbim despre politica.

 

Vreau :yes: dar vezi sa ai si o pancarda mare la tine si eventual o portavoce ! :lol:

Editat de Little John

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, hai sa zicem ca-s paranoic.....

N-ai ce sa schimbi pana nu termini liceul, asa o sa fie probabil mereu pentru tine.

Asta doar daca, desigur, nu esti recrutat de cosa nostra, ca se stie...you hit me, we hit you!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bine, hai sa zicem ca-s paranoic.....

N-ai ce sa schimbi pana nu termini liceul, asa o sa fie probabil mereu pentru tine.

Da , aici s-ar putea sa ai dreptate.

Asta doar daca, desigur, nu esti recrutat de cosa nostra, ca se stie...you hit me, we hit you!

Hmm ... sa stii ca deja ma gandesc serios sa i-au varianta asta in considerare . :lol:

Editat de Little John

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred ca alegi tu, e lucru stiut ca tre' sa te verifice in Sicilia, sa vada daca ai radacini.

Oricum, pana atunci, iti recomand niste exercitii Kegel, cica ar ajuta si in sensul "grow some balls" pe langa functii erectile(n-am verificat informatia, e drept)

 

Ia si o melodie pentru motivatie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4

 

 

Gata, alt caz rezolvat....neeeeext.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata, alt caz rezolvat....neeeeext.

 

Simt ca viata nu merita traita si nu gasesc satisfactie in nimic din ceea ce fac si de multe ori simt un gol in stomac. :cry:

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred ca alegi tu, e lucru stiut ca tre' sa te verifice in Sicilia, sa vada daca ai radacini.

Oricum, pana atunci, iti recomand niste exercitii Kegel, cica ar ajuta si in sensul "grow some balls" pe langa functii erectile(n-am verificat informatia, e drept)

Pai eu m-am nascut in Sicilia , sunt sicilian , nici nu se pune problema sa nu ma primeasca :lol:

 

Pe viitor o sa fac cum scrie la semnatura ta :P

Editat de Little John

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simt ca viata nu merita traita si nu gasesc satisfactie in nimic din ceea ce fac si de multe ori simt un gol in stomac. :cry:

Doua sau trei felii de pizza, rezolva si golul din stomac+ ca ti-e napadit creierul de endorfine(mai ales daca e guattro stagioni), pentru efect maxim poti sa mananci si o ciocolata.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad tot mai multi tineri deprimati ca nu au bani, ca nu au gagici nush de care, ca nu au masini luxoase.......dar copiii astia nu au parinti? cum naibii i-au educat inspirandu-le un asemenea sistem de valori?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×