Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Daca actioneaza in turma, suma defectelor lor e egal cu zero.

 

Trebuie eliminata frica. Frica atrage turma de aruncatori de pietre. Dar eliminata pe bune, nu mimare.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Identifica liderul si incearca sa te impui in fata lui. Desi, in viata reala, iti vei lua o bataie crunta si pe viitor vei fi terorizat si mai mult. Dar dupa scenariile hollywoodiene, s-ar putea sa devii un model pentru altii.

 

:rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As fi preferat sa mananc bataie decat sa aud anumite vorbe. Dar indivizii astia n-au si ei niste defecte de care sa te iei?

 

Au si ei defectele lor , doar ca in situatia de fata nu prea sunt in masura ca sa ma i-au de ele. :roll: Totusi , cred ca la un moment dat se va intoarce roata . :P

Oricum , multumesc de sprijin . :biggrin: :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am crezut ca intr-o zi se va intoarce roata si voi fi model pentru reclame la Head & Shoulders. Numai ca mi-a cazut parul, cat mi-am asteptat sorocul.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca actioneaza in turma, suma defectelor lor e egal cu zero.

Asta cam asa-i !

Identifica liderul si incearca sa te impui in fata lui. Desi, in viata reala, iti vei lua o bataie crunta si pe viitor vei fi terorizat si mai mult. Dar dupa scenariile hollywoodiene, s-ar putea sa devii un model pentru altii.

Ok dar mai intai du-te in Piata Universitatii si striga Hai Basescu ! O sa vedem la stiri daca te-ai tinut sau nu de cuvant . :P :lol:

Editat de Little John

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au si ei defectele lor , doar ca in situatia de fata nu prea sunt in masura ca sa ma i-au de ele. :roll: Totusi , cred ca la un moment dat se va intoarce roata . :P

Oricum , multumesc de sprijin . :biggrin: :think:

 

http://www.youtube.com/watch?v=gQeJZujBmD4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ok dar mai intai du-te in Piata Universitatii si striga Hai Basescu !

Vrei sa vezi ca nu voi pati absolut nimic? In fine, macar aici sa nu vorbim despre politica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu am crezut ca intr-o zi se va intoarce roata si voi fi model pentru reclame la Head & Shoulders. Numai ca mi-a cazut parul, cat mi-am asteptat sorocul.

 

Defetismul se pedepsea aspru intr-o perioada.

 

 

Nu e nimeni pe aici cu discurs motivational?

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×