Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Mereu imi zic saracule , ratatule , strambule , slabanogule si asta ma doare.

Stiu ca te doare, dar fiind ca ei, n-o sa reusesti decat sa te pierzi pe tine.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ana, draga, oamenii au nevoie de "greul" asta in viata lor, ca sa se maturizeze. Nu cred ca are nevoie de incurajari, ci mai degraba sa i se deschida nitel ochii. E doar un simplu sfat :friends:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija ca, fugind dupa lucrurile desarte, sa nu iti pierzi familia, sa nu pierzi ce conteaza cel mai mult. Cunosc un baiat care a muscat mana stapanului de dragul banilor si a pierdut increderea persoanelor care il iubeau cel mai mult. Daca te apuci sa pui in balanta, iti dai seama ca nu merita, pur si simplu...nu merita.

Editat de Miss_Nobody
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ia sa fi fost el dintr-o familie din alea carora le-au luat inundatile casa la vale, de au ramas cu copii, cu catel cu purcel pe marginea raului cu chilotii si camasa de pe ei, saracii oameni.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ana, draga, oamenii au nevoie de "greul" asta in viata lor, ca sa se maturizeze. Nu cred ca are nevoie de incurajari, ci mai degraba sa i se deschida nitel ochii. E doar un simplu sfat :friends:

:) Posibil, nu stiu de ce are nevoie. Stiu doar ca nu-i nevoie sa fii schingiut, violat, sa suferi de foame sau sa iti petreci viata intr-un scaun cu rotile ca sa inveti ce-i durerea. Nu ma refer la initiatorul topicului, pretentiile pe care le are el pentru a fi fericit mi se par putin...ciudate; vorbeam in general.

Editat de Miss_Nobody
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija ca, fugind dupa lucrurile desarte, sa nu iti pierzi familia, sa nu pierzi ce conteaza cel mai mult. Cunosc o persoana care a muscat mana stapanului de dragul banilor si a pierdut increderea persoanelor care il iubeau cel mai mult. Daca te apuci sa pui in balanta, iti dai seama ca nu merita, pur si simplu...nu merita.

Tu vorbesti cu unul de 18 ani caruia ii fug hormonii in pielea goala prin creier, de parca ai vorbi cel putin cu un adult matur capabil sa inteleaga corecta filozofie pe care o expui. Pentru el acum conteaza ca nu poate sa se etaleze si el in fata colegilor, ca n-are baiatu prestigiu si bani de o bere la club. El duce lipsa de admiratie, invidie si respect din partea altora si crede ca astea vin la pachet cu brelogul de Audi.

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati n-ar da sa aiba varsta lui?...Faceam flotari cu mainile la spate si daca ma cauta moartea, avea nevoie de picioare bune sa ma gaseasca.Nu eram pe internet, la un clic distanta.

Doamne...tineretul patriei...incotro...?doh.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu doar ca nu-i nevoie sa fii schingiut, violat, sa suferi de foame sau sa iti petreci viata intr-un scaun cu rotile ca sa inveti ce-i durerea. Nu ma refer la initiatorul topicului, pretentiile pe care le are el pentru a fi fericit mi se par putin...ciudate; vorbeam in general.

Ba da. Astia care se plang ca le-a iesit un cos pe fund, ar trebui sa dea in holera bubonica, sa vada ce-i durerea. :yes:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu vorbesti cu unul de 18 ani caruia ii fug hormonii in pilele goala prin creier, de parca ai vorbi cel putin cu un adult matur capabil sa inteleaga corecta filozofie pe care o expui. Pentru el acum conteaza ca nu poate sa se etaleze si el in fata colegilor, ca n-are baiatu prestigiu si bani de o bere la club.

O sa se schimbe mai tarziu...cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa ma sinucid sau sa lupt?

 

 

Am auzit ca s-a dat ordonanta de guvern, tuturor oamenilor care se sinucid li se dau gratis o masina straina si 100.000 euro. Sa ne zici si noua daca e adevarat. Si sa vii sa faci cinste dupaia, ca te-am invatat de bine.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×