Sari la conținut
Forum Roportal
Taquito

cum de unii oameni sunt veseli in fiecare zi ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu exista oameni NONSTOP fericiti. Asta e utopie. Frumoasa, e adevarat, dar va ramane la stadiul de utopie. Cel putin pana la ''a doua inviere si venirea vietii vesnice'' :rot:

 

Ba sunt oameni atat de superficiali ca nu se poate vorbi de o stare de spirit profunda in cazul lor. E doar ceva difuz, care se manifesta printr-o moaca mereu zambitoare.

Editat de Typhon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum sa nu te bucuri de compania celor din jur dar sa stii absolut totul despre ei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ba sunt oameni atat de superficiali ca nu se poate vorbi de o stare de spirit profunda in cazul lor. E doar ceva difuz, care se manifesta printr-o moaca mereu zambitoare.

de acord cu tine insa nu esti cu ei nonstop...cand se lasa cortina nu esti acolo sa vezi cine este dupa acea moaca... :roll:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum sa nu te bucuri de compania celor din jur dar sa stii absolut totul despre ei ?

 

Stiu eu absolut totul despre ei ? Nu. Pot doar sa intuiesc ce gandeste fiecare, ca si eu sunt om ca ei. Dar sa stiu exact, in orice moment, normal ca nu.

 

de acord cu tine insa nu esti cu ei nonstop...cand se lasa cortina nu esti acolo sa vezi cine este dupa acea moaca... :roll:

 

In cel mai trist caz, e doar tristete difuza, melancolie usoara, care trece la primul vant. Nici suferinta nu e intensa la aceste specimene.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry: O sa ma trimita in focul vesnic :focus:

macar nu sunt singura :cheer:

 

un exemplu clar ca sunt vesela de tristetea ta :oops:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

cum intuiesti daca nu interactionezi si nu te bucuri de ei? prin ce metode?cum stii cine e fericit cu adevarat si cine e ignorant ?

Editat de Ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

macar nu sunt singura :cheer:

 

un exemplu clar ca sunt vesela de tristetea ta :oops:

 

:cheer: Si io sunt vesela ca am cu cine petrece timpu' acolo si nu ma prajesc singura :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce sa te preocupi cu discursuri triste cand te poti bucura de compania celor din jur?

 

:friends:

Nu toti oamenii pot face asta. Fiecare isi face viata acceptabila asa cum poate. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×