Sari la conținut
Forum Roportal
Taquito

cum de unii oameni sunt veseli in fiecare zi ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de acord cu tine insa nu esti cu ei nonstop...cand se lasa cortina nu esti acolo sa vezi cine este dupa acea moaca... :roll:

 

asa!

 

Nu toti oamenii pot face asta. Fiecare isi face viata acceptabila asa cum poate. :)

 

tu esti dulce si nu duci cruciade pe aici :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum intuiesti daca nu interactionezi si nu te bucuri de ei? prin ce metode?cum stii cine e fericit cu adevarat si cine e ignorant ?

 

De-asta nici nu fac la fiecare portret-robot. Ca nu stiu. Las pe fiecare sa fie cum vrea si cum ii place, fara sa ma amestec. Cat despre bucurat, nu mersi. Ma bucur de o persoana cu care am ce discuta, care tine ochii deschisi, nu de persoane care traiesc in vise si copilarii.

 

 

tu esti dulce si nu duci cruciade pe aici :friends:

 

Nici eu nu duc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De-asta nici nu fac la fiecare portret-robot. Ca nu stiu. Las pe fiecare sa fie cum vrea si cum ii place, fara sa ma amestec. Cat despre bucurat, nu mersi. Ma bucur de o persoana cu care am ce discuta, care tine ochii deschisi, nu de persoane care traiesc in vise si copilarii.

 

 

 

Nici eu nu duc.

mvaaaiii..acum inteleg de ce ma ocolesti :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg cum poti ocoli pe cineva pe forum. :) Forumul e pentru toti, vb cine are ceva de spus.

hmmmm..era o gluma :blink:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tu esti dulce si nu duci cruciade pe aici :friends:

Ce sens ar avea? Ce folos sa ne luptam intre noi pentru a ne impune propriile crezuri? Fiecare tre sa-si duca propria cruciada. Putem cel mult sa le fim alaturi, asa, tacuti si mici, mici de tot... :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sens ar avea? Ce folos sa ne luptam intre noi pentru a ne impune propriile crezuri? Fiecare tre sa-si duca propria cruciada. Putem cel mult sa le fim alaturi, asa, tacuti si mici, mici de tot... :)

 

da ... ai dreptate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×