Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Momentul preferat pentru sex

Evaluează acest topic

Momentul preferat pentru sex  

32 membri au votat

  1. 1. Ce alegeti ? Sex la inceputul sau la sfarsitul zilei ?

    • Dimineata
      9
    • Seara
      23


Postări Recomandate

Cu dintii?

Hai, educa-ne.

daca-ti place cu dintii cu dintii sa fie :o: ca vad ca ai ceva cu ei

si probabil tu nu te speli pe dinti/gura ca ai parfumul de micsunele pe aproape

 

In general, femeile prefera cand ziua fiziologica este pe sfarsite (asfintitul zilei fiziologice - care poate fi zi, noapte, in functie de perioada de odihna), iar barbatii prefera cand ziua fiziologica incepe (rasaritul zilei fiziologica - care poate fi zi, noapte, in functie de perioada de odihna). In alte cuvinte, in general, femeile prefera cand organismul incepe sa se moleseasca spre odihna, iar barbatul prefera cand organismul se trezeste din odihna spre miscare.

 

Interesant, nu?

este logic mai ales pentru barbati caci fiziologic dimineata barbatul se trezeste in erectie si ar fi pregatit pentru sex; pe cand femeile adora mai mult intimitatea intunericului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dimineata barbatul se trezeste in erectie si ar fi pregatit pentru sex; pe cand femeile adora mai mult intimitatea intunericului

 

eu credeam ca femeia trebuie sa-i trezeasca erectia :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Erectia de dimineata e "mecanica", ca sa ii spun asa, e automata. Are scopul de a tine membrul in functiune daca nu e folosit mai multa vreme. Dar in rest omul nu e excitat... Ei bine, sigur ca se simte ceva acolo, nu e aia chestia, dar nu in legatura cu femeia.

 

Cei care obtin mai greu erectia se grabesc sa profite, si daca au o femeie alaturi, sar in ea si daca ea nu e lubrificata deloc, cu riscul de a iesi scantei de-acolo! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

femeile adora mai mult intimitatea intunericului

Au ceva de ascuns bag eu de seama.

Am fost de curand cu o Zana casatorita de doua ori care mi-a spus ca niciunul din barbati nu a vazut-o goala vreodata si ....... ma uimit.

Si este asa de perfecta ca .....

 

eu credeam ca femeia trebuie sa-i trezeasca erectia :o:

Crezi sau asa e real la tine?

 

sar in ea si daca ea nu e lubrificata deloc, cu riscul de a iesi scantei de-acolo! :lol:

Si te-a durut?

Sa nu ti lichide flamabile pe langa pat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pfffuiii eu dimineata dorm pe mine, plus ca fara spalat de dinti cum procedati? :stars:yes.gifyes.gif

Pai dimineata nu trebuie neaparat sa insemne din zori de ziua abia ce ai deschis ochii. Poate fi si dupa dus/micul dejun. Plus ca e vorba de sex nu de facut dragoste. Asa intreaba topicul. Ori sexul se poate efectua si fara limbi in gura. Bagi capul in perna si gata, rezolvat problema, ce mare lucru ? :lol:

 

On: Votat dimineata, ca sunt hodinita.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bagi capul in perna si gata, rezolvat problema, ce mare lucru ? :lol:

 

o sa tin minte, capul a perna si aleluia :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt gata oricand la orice ora din zi si noapte.Las orice balta si imediat dau pantalonii jos fara discutie :)

Nu am...dureri de cap sau sunt..obosit,molesit, nedormit etc.I'm always ready.Rock'n roll baby! :spiteful: :) :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te rog sa postezi DOAR la subiect. Nu numai aici, pe tot forumul.

Si sa citesti regulamentul.

E un avertisment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×