Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Subscriu. Si adaug ca tipul cauta sa arunce vina asupra ei. Dar cata vreme el nu a aratat care ii sunt nevoile, nici nu putea primi altceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca comunica si arata care-s nevoile lui, insemna ca pune osul la acea relatie.

nu asta il intereseaza.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El cati ani are?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o scuza ieftina. Nu o baga in seama...

Am zis ca poate oi fi eu de pe alta planeta si din alt timp de nu inteleg.

Oricum, in conditiile astea eu nu pot sa functionez... Adica relatia asta nu poate functiona asa...

Nu ma incalzeste cu nimic faza cu "minte-ma frumos".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te asigur ca gandesti normal. Ceea ce iti cere el tie, nu este, in schimb. In general am viziuni destul de largi, dar nici eu nu as accepta o asemenea relatie.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El cati ani are?

37

 

Subscriu. Si adaug ca tipul cauta sa arunce vina asupra ei. Dar cata vreme el nu a aratat care ii sunt nevoile, nici nu putea primi altceva.

Nevoia de nou, de alta femeie, alt ambalaj, alta poezie. Ca de la mine a primit tot ce si-a dorit chiar si din punct de vedere sexual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nevoia de nou, de alta femeie, alt ambalaj, alta poezie. Ca de la mine a primit tot ce si-a dorit chiar si din punct de vedere sexual.

 

Stiu prea bine ce motive exista; cred ca orice barbat normal si sanatos le resimte in el. Dar asta nu inseamna sa dai curs oricarui instinct, indiferent de situatie, ca doar nu suntem animale. Oricum! OK, hai sa zicem ca la un moment dat poate fi normal sa dai curs dorintelor, dar atunci nu calcand peste cadavre. Parerea mea e ca un om trebuie sa se ghideze totusi dupa niste principii, dupa o morala. Si atunci, daca constati ca ai nevoie de o relatie stabila, trebuie sa o si hranesti in mod corect. Si o relatie se hraneste cu adevar. Minciuna e otrava, pentru ea.

 

Optional, daca vezi ca ai nevoie zilnic de alta femeie, accept si asta ca fiind normal, dar nu ametesti oamenii de cap, atunci! Le spui din start care iti sunt nevoile si intentiile, si stie si omul cu cine voteaza.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu il satisfaci, altfel nu vad de ce si-ar mai trage-o si cu altele. din cunostintele mele, toti barbatii care au tot ce le trebuie acasa nu mai cauta si prin vecini...

Editat de fast_motion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
toti barbatii care au tot ce le trebuie acasa nu mai cauta si prin vecini...

 

Da' de unde... :) Foarte multi ar face-o, ca sa nu zic majoritatea. Le sta in fire asta. Multi totusi se infraneaza sa o faca, dar tot raman foarte multi care chiar o fac! :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

37

Run Forest run !!!

 

e un escroc sentimental

 

@ oricum nu conteaza ceea ce altii ar accepta, atita vreme cit pe tine nu te face fericita ,nu trebuie sa accepti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×