Sari la conținut
Forum Roportal
Fatadinumbra

Prietenul meu vrea sa ma culc cu alti baieti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fatadinumbra o rupi pur si simplu . nu vrei sa mai ai de-a face . punct . schimbi nr de tel ca sa nu fie vreo tentatie . iti stie adresa? daca sare calul chemi politia

 

nu o sa devii victima daca stai departe de genul asta de oameni .

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tin minte ca nu demult a mai fost o situatie asemanatoare tot cu o fata ai carei parinti aveau datorii mari si ea se gandea sa se culce pe bani sa-i ajute la plata ei...este posibil sa fie un hoax totul si sa nu fie reala povestea ..fetei din umbra.In ziua de azi nu ma mai mira nimic.Chestia e ca ne-a dat noua de pe forum ceva de facut...asa printre picaturi.

 

si din nou Feteidinumbra:

 

oricine are dreptul sa fie prost uneori dar tu chiar abuzezi de acest privilegiu.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simt ca si el mai iubeste si ar face orice pentru mine. Pana la urma, mereu am auzit si citit ca atunci cand iubesti pe cineva cu adevarat faci totul pentru el.

Problema mea este ca el mi-a cerut un lucru care nu stiu daca este normal sau nu. Are niste datorii destul de mari din niste combinatii mai periculoase si daca nu face rost de bani repede o sa aiba mari probleme. Ca sa iasa din incurcatura, m-a rugat pe mine sa ma culc cu baietii aceia carora le datoreaza bani si eu imi doresc foarte mult sa-l salvez, sa nu pateasca nimic si sa fim in continuare fericiti. Mi-a spus ca in felul asta putem sa strangem si bani de nunta si apoi sa fugim impreuna undeva sa ne casatorim si sa fim fericiti.

 

Spune-i ca accepti doar daca se castreaza. Daca te iubeste si ar face orice pentru tine, sa dovedeasca.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nicio relatie cu parintii mei, sunt foarte duri si nu pot sa discut nimic cu ei, de aceea am venit aici, la voi, si am sperat ca imi veti da niste sfaturi bune. dupa ce am citit tot ce mi-ati scris, unii dintre voi frumos si cu intelegere, iar altii nepasatori si in zeflemea, eu am inteles niste lucruri la care m-am gandit de multe ori dar pe care le-am blocat pentru ca am pus sentimentele inaintea ratiunii. nu stiam despre loverboy, am citit acum pe internet si mi se pare ingrozitor. nu vreau sa devin o victima a traficului de persoane, daca despre asta e vorba, si n-o sa risc sa fiu una. va multumesc foarte mult, acum doar sper ca n-o sa patesc nimic, nu stiu cum s-o rup cu el. :(

 

Intotdeauna sa pui ratiunea in fata sentimentelor.Asta la inceput.Sa dai frau liber emotiilor doar atunci cand ratiunea iti spune ca totul e ok.Nicidecum altfel.Emotiile te pot pacali.De-asta avem si ratiune.Sa o folosim deci !

 

Legatura o rupi si atat.Poti sa spui ca nu il mai iubesti, etc.Daca insista ( si astia insista) ai politia.Nu va sari calul pentru ca se stie cu musca pe caciula.

 

Ai mare grija de tine, lumea nu e roz deloc.Oricine poate sa minta frumos.Tu uita-te la fapte, nu la vorbe.Doar faptele graiesc, vorbele doar induc in eroare.

 

Ma bucur ca te-am ajutat, daca vorbesti serios. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare cand iti faci iubit

 

nu ii da numarul oficial de telefon sau adresa oficiala de mess ( pana verifici care e treaba cu el )

 

nu ii dai adresa de acasa ( daca vezi ca nu e de incredere )

 

sa testezi barbatii care se apropie de tine . sunt unii care vin cu vorbe frumoase si vor altceva . sunt si de treaba . ideea e sa inveti sa ii selectezi . in caz ca mai vrei sfaturi in plus ma poti contacta pe pm

 

legat de tema topicului ma bucur ca ai inteles :friends: ai grija de tine .

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-ati scris, unii dintre voi nepasatori si in zeflemea,

Se cheama tough love. Cateodata functioneste mai bine decat orice alta metoda de trezire la realitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

data viitoare cand iti faci iubit

 

nu ii da numarul oficial de telefon sau adresa oficiala de mess ( pana verifici care e treaba cu el )

 

nu ii dai adresa de acasa ( daca vezi ca nu e de incredere )

 

sa testezi barbatii care se apropie de tine . sunt unii care vin cu vorbe frumoase si vor altceva . sunt si de treaba . ideea e sa inveti sa ii selectezi . in caz ca mai vrei sfaturi in plus ma poti contacta pe pm

 

legat de tema topicului ma bucur ca ai inteles :friends: ai grija de tine .

Cum sa nu te pun eu la lucruri trasnite si cum sa nu spun ca asta e paranoia in cea mai pura stare?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pune-ma unde vrei . dupa cum vezi fatuca a agatat un peste si pana invata sa gaseasca tipi ok e bine sa fie circumspecta

Editat de Laethae
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pune-ma unde vrei . dupa cum vezi fatuca a agatat un peste si pana invata sa gaseasca tipi ok e bine sa fie cicumspecta

N-ai de unde să știi. Poate e doar un pervers ordinar.

Editat de Cristinick
off

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite asa intri la produs, fata draga.

il iubesti si bineinteles te vei culca cu creditorii; te-a invatat ceva meserie macar?!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×