Sari la conținut
Forum Roportal
Duna

hai sa mai punem niste paie pe foc

Postări Recomandate

Nimeni nu se cearta!

Oricum aia nu au nici o scuza.

100kg aur ptr cel ce il va omori pe autor si 5kg aur ptr cel ce va omori un soldat danez, englez, german, norvegian.

 

Dc e adev ce zici tu nene Neuroane inseamna ca e grav!

De la niste caricaturi ar putea ajunge un conflict mondial,ptr ca nu mai e mult si tre sa se bage si jegosii de americani,si atunci instigarea la violenta va si mai accentuata in toata lumea musulmana!

Si sa vezi atunci! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De-abia asteptau "liderii religiosi" un fas pentru care sa scoata "gloata" la spart de geamuri, urlat pe strazi cu pustile in mana si arderea de drapele... au si murit, asa cum ne-au obisnuit deja, cativa oameni din pricina imbulzelii si a excesului de zel al demonstrantilor... Cred ca multi dintre ei nici n-au stiut prima data pentru ce trebuie sa faca demonstratie, a fost pentru ca asa zice X sau Y :doh: Nici n-a trebuit prea mult sa se imprastie ura si in celelalte tari :P

Tot ma intreb cand se vor construi odata in serie masinile cu motor pe hidrogen ! Numai asa se vor linisti toate apele... tarile arabe nu vor mai fi subiect de asa mare atractie pentru marile puteri si isi vor putea trai in liniste viata, fara "pastile" aruncate de unul sau altul cu buna stiinta 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ar fi sa avem ca combustibil hidrogenul. Asa arabii,nu ar mai fi mina de aur ptr noi. Dar mai e ceva timp pana atunci Doro.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e inadmisibil...

niste caricaturi sunt doar niste caricaturi, nu au scuza, daca vor sa protesteze macar sa o faca intr-un mod civilizat, numai cativa protestatari erau de ajuns sa iasa in strada si sa-si exprime nemultumirea, caricaturile alea reprezinta doar un pretext :P

Editat de Takada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

serios?

care e cel mai important lucru pentru tine in viata? daca cineva s-ar lua TOCMAI de al,considerand ca e un fleac. si ca esti nebun ca te agiti atat pentru el?

cine le-a facut stia exact,dar EXACT cum se va reactiona..al

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.....dar de fapt,in Romania e posibil orice :P

Si te mai mira?

In orice caz...mi se pare deplasat. Arabii astia prea sunt pusi pe cearta. Am si eu prieteni arabi. Si nu au reactionat asa. :yahoo:

Sunt prea.....nu gasesc cuvinte. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Neuron, nu cred ca va trece prea mult timp sa vedem pe sosele primele masini pe hidrogen in serie... deja am vazut cateva care ruleaza pentru diferite firme (doar ptr. testari), sunt convins ca se va intampla in viitorul apropiat. :yahoo:

Doro, pila cu hidrogen e o realitate de cel putin 11 ani...teste si investitii au fast facute de multe firme, dar solutia nu este inca fezabila...dupa mine, primul pas il constituie masinile hibride, combustibil/electricitate, vezi toyota prius...la noi lista de asteptare pentru modelul asta e de trei ani :o:

Oricum nu suntem gata sa devenim independenti de petrol in ceea ce priveste transporturile.

Dar on-topic, cred ca sensibilitatea musulmanilor este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×