Sari la conținut
Forum Roportal
Flee

Rugaciune puternica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Rania, ai inceput sa te citezi si sa-ti raspunzi singura. femeie, mergi de bea o cafea :lol:

Mi-am baut de mult cafeluta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am exact aceleasi drepturi ca si tine de cetatean european.

 

Da, toti avem aceleasi drepturi, doar ca intre noi si tine exista o mare diferenta: noi nu incercam sa-i indoctrinam pe altii si nici sa-i beep la cap cu propria noastra credinta!

 

Salom!

 

Adica Slalom? :P

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raniia draga, am observat ca atunci cand nu esti de acord cu cineva si vrei sa-i dai cu flit folosesti o formula magica, un fel de incatatie, asa ca o s-o imprumut si eu de la tine si iti spun, plina de speranta: Sa ai o zi buna! :bye:

Pai zi si tu,are rost sa incerc sa va conving ca eu am dreptate? Fiecare alege sa creada ce doreste.

 

Da, toti avem aceleasi drepturi, doar ca intre noi si tine exista o mare diferenta: noi nu incercam sa-i indoctrinam pe altii si nici sa-i beep la cap cu propria noastra credinta!

 

 

 

Adica Slalom? :P

 

 

Eu nu va bat la cap.Doar vreau sa va spun ca s-ar merita sa cautati si sa descoperiti daca exista sau nu viata dupa moarte.Daca exista, si sufletul tau va fi chinuit o vesnicie?

Editat de Raniia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mergi de bea o cafea :lol:

 

N-o ispiti la astfel de pacate, ca apoi zice ca suntem noi pacatosi si ispititori :o: si cum ea e deja iertata ;)

 

Daca exista, si sufletul tau va fi chinuit o vesnicie?

 

NU, sufletul meu va ajunge in Pampas :o: unde-s vesnicele plaiuri ale vanatorii galante si desfatarii.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai zi si tu,are rost sa incerc sa va conving ca eu am dreptate? Fiecare alege sa creada ce doreste.

 

O, da, clar n-are rost...uite, eu daca as fi in locul tau, as lua o pauza, macar de cateva luni, timp in care sa ma rog pentru userii necredinciosi, sa imi pun gandurile in ordine... Nu stiu, zic si eu.

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

OK. Ne-ai spus. Acu` poti sa taci!?

 

Cum sa taca? Tre sa raspandaca minunile otelului lichid.

Sa mai zica cineva ca alchimia e falsa :crazy:

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O, da, clar n-are rost...uite, eu daca as fi in locul tau, as lua o pauza, macar de cateva luni, timp in care sa ma rog pentru userii necredinciosi, sa imi pun gandurile in ordine... Nu stiu, zic si eu.

Poi te asigur ca ma rog,oridecate ori imi plec genunchii.

 

Cum sa taca? Tre sa raspandaca minunile otelului lichid.

Sa mai zica cineva ca alchimia e falsa :crazy:

As vrea sa te vad eu cum ai proceda daca ai trece prin ceea ce am trecut eu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa te vad eu cum ai proceda daca ai trece prin ceea ce am trecut eu!

 

Trecem la victimizare acum? Daca nu putem convinge cu batutul la cap, ne batem in cuie si apoi inviem ca sa zicem ca am avut castig de cauza? :this:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×