Sari la conținut
Forum Roportal
algebra

Cosmaruri

Postări Recomandate

Hehe! ce cosmar am avut eu azi-noapte.

Se facea ca eram undeva la ziua unui baiat. Si venisera acolo tot felul de persoane, printre care si doi baieti fara cap, adica taiat. Prima data nu mi era frica de ei. credeam sa si-au facut ceva la cap sa sa fie invizibil si chestii de-astea. Se comportau normal si nimeni nu se speria de ei si se intorceau la tine cand ii strigai si alte alea.

Pana ma gandesc si ntreb o fata daca aia chiar n-au cap. Si ea-mi raspunde afirmativ. Si-am mai intrebat daca aia-s vii si ea mi-a zis ca-s vii.

Mie a inceput sa mi se faca frica de ei cand am auzit toate chestiile alea. Si chestie dura: ei, baietii fara cap, cred ca au auzit ce ziceam noi pe-acolo si au venit si au inceput sa se dea la mine si sa ma tachineze. Atuncea m-am trezit. :crazy:

 

Ce bine ca era deja ziua!

Editat de 7-Angels

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt atit de multe ca ..... :crazy:

Mi se repeta insa unele,de ani de zile...

Visez ca imi intra suvite de par,ca niste serpi,in gura;ma trezesc horcaind si...scuipindu-ma singura... in ideea eliminarii parului!

Am cosmarul asta de vre-o 20 de ani;acum 10 ani,chiar am mincat suvite de par tocat...pus in mincare de o vecina.In ce scop,nu stiu...asta,am citit ca e un farmec de ...dragoste!

Oare,era lesbiana?

Un alt cosmar:visez ca sunt injunghiata...si in timp ce-mi dam duhul,ma trezesc.Ma urmareste apoi citeva zile acea senzatie de injunghiere...

Mai am un cosmar de ani de zile:calatoresc,si-mi pierd sau mi se fura bagajele.In realitate,de fiecare data cind am fost in tara,mi s-au furat bagajele...de pe banda rulanta a aeroportului.

In toate ,absolut toate visele mele,e noapte...intuneric.

Eeee...si am muuulte...ma bat cu dracu'...ma iubesc cu IIsus...zbor,si ca sa nu pierd altitudine,dau din maini si din picioare;mainile,mi le folosesc ca pe niste aripi iar cu picioarele,"calc",umflu,ca pe niste foale...aerul de sub picioare care,are consistenta vatei.

Gata...mai ziceti si voi... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt atit de multe ca ..... stars.gif

Mi se repeta insa unele,de ani de zile...

Visez ca imi intra suvite de par,ca niste serpi,in gura;ma trezesc horcaind si...scuipindu-ma singura... in ideea eliminarii parului!

Am cosmarul asta de vre-o 20 de ani;acum 10 ani,chiar am mincat suvite de par tocat...pus in mincare de o vecina.In ce scop,nu stiu...asta,am citit ca e un farmec de ...dragoste!

Oare,era lesbiana?

Un alt cosmar:visez ca sunt injunghiata...si in timp ce-mi dam duhul,ma trezesc.Ma urmareste apoi citeva zile acea senzatie de injunghiere...

Mai am un cosmar de ani de zile:calatoresc,si-mi pierd sau mi se fura bagajele.In realitate,de fiecare data cind am fost in tara,mi s-au furat bagajele...de pe banda rulanta a aeroportului.

In toate ,absolut toate visele mele,e noapte...intuneric.

Eeee...si am muuulte...ma bat cu dracu'...ma iubesc cu IIsus...zbor,si ca sa nu pierd altitudine,dau din maini si din picioare;mainile,mi le folosesc ca pe niste aripi iar cu picioarele,"calc",umflu,ca pe niste foale...aerul de sub picioare care,are consistenta vatei.

Gata...mai ziceti si voi... cheer.gif

 

 

 

interesante cosmaruri ......

si eu am tot timpul...nu am mai visat frumos de ani de zile...chiar noaptea trecuta am visat ca a intrat un barbat la mine in camera,pe geam si s-a pus sa doarma in pat cu mine si eu nu puteam sa ma misc deloc :).Eram ingrozita ..si culmea dimineata cand m-am trezit erau ambele geamuri deschise,desi sunt 100% sigura ca le-am inchis pe amandoua :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca un cosmar. :)

 

Am visat-o pe o (fosta)colega de-a mea de camera. Eu treceam pe-un coridor si ea statea acolo la intrare si bloca intrarea. Si am vrut sa trec si de-a dracu' nu se dadea la o parte si a comentat ceva de genul "in viata mea nu mai ajut oameni de astia." Si ma duc.. acasa. Ma uit in oglinda si observ ca arat ca dracu' (adica cu sensu de 'najpa', nu cu coarne si copite :focus:) aveam nu stiu ce rani pe la burta, cum fac eu alergie de la pantaloni si erau foarte vizibile, cosuri, nearanjata, eram dezmatata rau. :o: Ma gandeam si eu cum pnm am iesit asa pe strada. Nu mai stiu ce fac, ma aranjez sa arat normal si dupa aia iar ma intorc la camin. Colega mea era acolo in camera si ne luam la cearta, iar ea intr-un final ma ataca cu o lama si ne luam la bataie, iar lama, mi-o infige in mana dreapta de iese pe partea cealalta. Tzip la ea ca-i nebuna si psihopata ca uite ce mi-a facut, imi scot lama din mana si o iau la fuga. Ea dupa mine. Fug pe strada, fug ce fug si ajung intr-o padure. Era cam sinistra padurea aia... ma pierd de 'colega' mea si mai fug eleaca si tot aud voci prin padure cum ma strigau pe nume, ca atunci mi-am dat seama ca nu era singura. ma ascund sub un copac sperand sa nu ma gaseasca nimeni si stateam acolo si ma durea inca mana. deodata vad ca nu stiu de unde de sus a cazut un bolovan si ma uitam: de unde pana unde cad bolovani din copaci? Si cum ma uitam eu in sus vad ca mai cade un bolovan si constat ca astia cadeau de fapt, din cer! Si dupa aia a inceput sa ploua cu bolovani in jurul meu, parca cineva de-Acolo ma tintea pe mine. Si de frica sa nu ma omoare, m-am trezit. :yes: Inca am mai simtit mancarimea aia in palma dreapta vreun minut.

 

Ce-i drept, o urasc pe colega aia a mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu, dar nu numai astea. De obicei visele care le am pe anumite perioade de timp sunt legate intre ele si la un moment dat sunt transpuse in realitate... :o:

 

asa mi se intampla si mie!!! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am visat un mormant in care era un sicriu galben, preotul statea in groapa pe siciru si predica ceva agresiv...cineva umfal sicriul cu pompa, murise un motociclist...bunica mea era cu coliva prin cimitir ... era o atmosfera intunecata ...

 

semnificatie: mormantul/sicriul inseama revenirea unor aspecte din trecut ... tocmai am reinceput disputa intr-o problema demult uitata si care m-a afectat ... acum o sa ignor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un cosmar care mi-a ramas in minte:

 

eram undeva in mijlocul orasului, dar orasul nu arata cum este adevarat, erau cladirile pozitionate astfel si etc. eu eram in mijloc acolo cu o fata, si aveam penisul pe picioru stanga :hi: :lol2: aproape de genunchi :hi: :o: de sus in jos. fata avea pasarica pe picioru drept tot cam la aceeasi distante :D =] si dupaia m-am trezit :) :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^ :hi:

eu acum vreo 2 zile am visat ca e o prezenta la mine in camera...mai exact ...pe mine si nu ma lasa sa ma misc dar pana la urma am reusit sa ma misc si sa incerc sa ma lupt cu acel ceva dar m-a aruncat din pat.Cand am cazut s-a auzit un zgomot puternic dar eu am simtit doar amorteala...atunci am incercat sa o strig pe mama..la inceput nu aveam glas dar apoi am inceput sa strig...cu toate ca nu ma auzea iar chestia aia era in pat in colt...si radea,,radea nashpa :crazy: si m-am trezit atunci...si eram toata amortita..in pozitia in care am cazut jos (in vis) :hi: :lol2: weird

 

ce exprimare cool am...mai ales acum

Editat de Evil_Shit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai tot timpul visez lucruri ciudate dar nu dau prea mare importanta

lucrurilor pe care le visez ci ma intereseaza ce simt.Trairile din vis

sunt foarte importante,ele trebuie luate in considerare nu imaginile...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×