Sari la conținut
Forum Roportal
algebra

Cosmaruri

Postări Recomandate

Asa ziceam si eu...ca am a fost un vis ciudat :o: ........si eu mai visesz cateodata ca zobor.....odata m-am trezit si am dat cu capu de perete(inca cream ca zobor :rot: ) :rot: :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ca ai fost tare, ...cu capul de perete :o: :rot: O:) daca incercai sa zbori in loc sa zobori poate reuseai :blink:

 

apropo de cosmaruri,

 

mi s-a intamplat de doua ori in viata, sa tip in vis si in acelasi timp si in realitate dar mai incet, incat mi-am sculat si familia. Ei, bine, a fost incet, si m-au intrebat ce s-a intamplat iar eu zic ca nimik. Ma laerga cineva si ajunsesem in punctul culminant. A fost salvarea mea ca m-am trezit, ca nush ce ma faceam :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai faptul ca acum o sa zbor la Petrecerea iepurasului ( dar nu ala coleg cu pisicutele), ci la CCS (Preoteasa), se pune ?

 

-- o actiune caritabila initiata de www.aspse.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suuuuppppeeerrr marfaaaa :blink: :rot: :o:

 

...stii ce sunt eu curiosa...cati ani ai oneill ?? :rot: ...mereu sunt io curioasa... :doh: ;)

 

Ooops am zis eu ceva gresit??? O:) O:) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte ma uitam la fetitele Power Puff si vedeam EL asa il cheama ala rosi ai zic viespiuta aveam vise ffoarte urate cu el fff si nasoale intr-o seara am visat urat de tot si mam trimis is mi-a mai fost frica sa ma culc la loc.Sau cand ma luptam cu un caine urat si mare intr-un loc intuneric si liniste eu la-m batut varza si peurma iar un vis in care de la mine la bloc unu Rex un caine ma bateam cu el si l-am batut rau de tot l-am luat de lave si lam invartit si lam trantit si cred k a murit nu ma imi amintesc asa bine!!dAR CAND e sa te intrlnesti cu dracu in vis? :rot: :blink: :o: :rot: O:)

post-30780-1145391792_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am visat ca a murit Gigi Becali... pe bune...

 

A fost un cosmar?

 

 

DAA....ALA CHIAR CA A FOST COSMAR :o: :rot: O:)

 

cred ca sunt mai batran ca tine. Nici eu nu stiu cati anisori ai... :blink:

 

 

 

Eu am 18....Tu cati ani ai?? :rot: O:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred doar in visele care m-i se repeta...si asta ptr ca, ele devin realitate...chiar m-i se intampla...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×