Sari la conținut
Forum Roportal
algebra

Cosmaruri

Postări Recomandate

e a doua oara cand visez asta....visez pe la 3-2 noaptea ca sunt pe veceu..si....am facut in pat!!totul mi se parea atat de real!!

 

si mie mi s'a intamplat la fel :o: 8) numai ca aveam 8 ani :) :x

 

 

8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e a doua oara cand visez asta....visez pe la 3-2 noaptea ca sunt pe veceu..si....am facut in pat!!totul mi se parea atat de real!!

 

si mie mi s`a intamplat...doar o data in trecutul foarte indepartat :o:

 

................................................................................

 

un cosmar :D a fost cand am visat...ca am murit...sau aproape m`am trezit la spital si vroiam sa traiesc...si m`am trezit in vis si apoi in realitate :P

Editat de 'Adda'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa Nightmare on Elm Street urmeaza Nightmare on Toilet Bowl.

 

Unii si unele de pe aici sunt ingroziti de cosmaruri catastrofale: li s-a rupt dresul cu clin, hi5.com nu mai acorda user name gratuit, iubitii lor nu vor sa le mai trateze ca pe sclave si ultimul pe lista, cu voia dumneavoastra - au ramas fara hartie igienica.

Editat de K0ntr0VerSy#12

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai pot sa spun k eram mai mic pe atuncea :spiteful:

am avut vise urate cand eram mic plm,nu ma puteam potoli din ele,da acuma sau stins :jester:)

Visele acestea....iti aratau ca ceva in viata ta nu era bine...trebuia sal iei ca pe un avertisment mai serios...sale scri pe foaie si sa incerci sa le descifrezi...subconstientulk tau comunica inf pretioase,ori Ghizii/Ingerii si alte entitazi ori Sursa Divina iti trimite informatii...Daca mai ai...sa sti atunci ca trebuie sa schimbi ceva imediat in viata ta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×